Artykuły do tagu: SpółdzielniaMieszkaniowa

Chcą zlicytować mieszkanie zbieracza
Od kilkunastu lat składuje odpady w mieszkaniu i piwnicy. Smród i robactwo w bloku to norma. Sąsiedzi się go boją, spółdzielnia mieszkaniowa jest bezradna. Kiedy w mieszkaniach znów pojawiły się karaluchy, lokatorzy powiedzieli dość. W sprawie zbieracza z osiedla Jagiellońska zorganizowano spotkanie z udziałem władz miasta, służb mundurowych, sanepidu i przedstawicieli Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Sprzedają mięso, a nie mają dostępu do bieżącej wody
Jedna z piotrkowskich masarni, właściciel czterech sklepów na terenie miasta, od dłuższego czasu sprzedaje mięso, choć w swoich lokalach nie posiada dostępu do bieżącej wody. Sanepid nałożył na właściciela mandaty i zakazał handlu. Ponieważ przedsiębiorca nadal prowadzi sprzedaż mięsa, sprawa trafiła do sądu.
Papryczki odbiły się czkawką
Miał upamiętniać odbywające się marcu 2017 roku Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, okazuje się, że nie powstanie w ogóle. Chodzi o mural, która miał się pojawić na ścianie jednej z piotrkowskich kamienic.
Zbiera śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią dość!
Śpi w piwnicy, choć na IV piętrze bloku przy ul. Batorego ma mieszkanie. Trudno jednak z lokalu korzystać, skoro zawalone jest śmieciami. Gaz i prąd ma odcięte, bo z nich nie korzysta. Teraz zaczął zbierać śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią, że tam załatwia nawet potrzeby fizjologiczne. Mówią też, że na zbieracza z Batorego nie ma mocnych.
Nowy prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa. Rada Nadzorcza w drodze konkursu wyłoniła na to stanowisko Marka Potrzebowskiego.
19.07.2014 09:08
Pożegnanie ze zsypem
Wpadały tam różne rzeczy. Śmieci przede wszystkim, ale był i wózek dziecięcy, i zupa lana prosto z garnka. Wpadł tam także człowiek. Niestety, nie przeżył.
16.07.2014 06:22
Pożegnanie ze zsypem
Wpadały tam różne rzeczy. Śmieci przede wszystkim, ale był i wózek dziecięcy, i zupa lana prosto z garnka. Wpadł tam także człowiek. Niestety, nie przeżył.
Wybrano nową Radę Nadzorczą, uchwalono absolutorium, zatwierdzono likwidację zsypów w wieżowcach - w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie odbyło się walne zgromadzenie.
„Nie jesteśmy buntownikami!” Konflikt w Spółdzielni trwa
Kilkaset osób przyszło w poniedziałek na spotkanie członków Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie. Organizatorzy nie zostawili suchej nitki na Zarządzie Spółdzielni.
Opłaty za śmieci przyjmie spółdzielnia
Władze spółdzielni choć nadal są w sporze o kompetencje z Urzędem Miasta zdecydowały o doraźnym zbieraniu opłaty za wywóz śmieci. - Robimy to dla dobra mieszkańców - mówi Włodzimierz Rochala, prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat