Artykuły do tagu: SolidarnaPolska

Chcą większego wsparcia dla polskich rodzin, zaprzestania kradzieży unijnych pieniędzy, złotówki - jako waluty narodowej, tańszego prądu i zmniejszenia kosztów biurokracji. Sprzeciwiają się też homoseksualnym małżeństwom i możliwości adopcji przez nie dzieci.
Solidarna Polska: Z mordercy robi się ofiarę
We wtorek (11 lutego) odbyła się konferencja Solidarnej Polski. Członkowie partii, Tadeusz Woźniak i Krzysztof Maciejewski, podczas konferencji mówili o sprawie Mariusza T., mordercy czterech chłopców.
W Sejmie nagłośnili sprawę wapienników
Mieszkańcy gminy Sulejów po raz kolejny dali przykład jak buduje się społeczeństwo obywatelskie. Bartosz Borkowski, Mariusz Kaczmarek i Wojciech Ostrowski wzięli udział w konferencji prasowej - STOP układom - STOP odpadom.
Poseł Tadeusz Woźniak gościł w Sulejowie
Polityk Solidarnej Polski przybył do naszego miasta na zaproszenie ruchu społecznego Młody Sulejów dla Pokoleń. Głównym tematem roboczego spotkania była sprawa niebezpiecznych odpadów
Michał Słowiński Pełnomocnik Solidarnej Polski w Powiecie Piotrkowskim.
Michał Słowiński Pełnomocnik Solidarnej Polski w Powiecie Piotrkowskim.
Były poseł, radomszczanin Krzysztof Maciejewski został pełnomocnikiem Solidarnej Polski w okręgu piotrkowskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat