Artykuły do tagu: Sołtysi

Gmina Czarnocin: wójt naradzał się z sołtysami
Z inicjatywy wójta gminy Romana Miksy 29 lipca w sali konferencyjnej Urzędu odbyło się zebranie z sołtysami. Omawiano wszystkie tegoroczne inwestycje w poszczególnych sołectwach, przygotowania do dożynek gminno-parafialno-powiatowych, które odbędą się 13 września w Rzepkach (w bardzo skromnej formie z uwagi na zagrożenie koronawirusem) i sprawy bieżące.
Grabica: Mieszkańcy gminy wybrali sołtysów i rady sołeckie
Zakończył się cykl 30 zebrań wiejskich, podczas których mieszkańcy wybierali sołtysów i rady sołeckie na nową pięcioletnią kadencję.
Wola Krzysztoporska: Sołtysi kończą kadencję
Sołtysi, po raz ostatni w kończącej się kadencji, spotkali się z władzami gminy Wola Krzysztoporska. 21 marca były nie tylko merytoryczne informacje o dopłatach bezpośrednich, inwestycjach czy kanalizacji, ale także podziękowania za dotychczasową społeczną pracę i życzenia powodzenia w nadchodzących wyborach sołeckich.
Gmina Wolbórz: Sołtysi zakończyli kadencję
22 sołtysów gminy Wolbórz zakończyło swoją czteroletnią kadencję. Sołtysom podziękował burmistrz. W lutym odbędą się wybory na kolejną kadencję.
Wola Krzysztoporska: Sołtysi mają służbowe telefony
Oficjalne przekazanie nowych telefonów komórkowych 43 sołtysom z gminy Wola Krzysztoporska odbyło się kilka dni temu podczas cokwartalnego spotkania z władzami samorządowymi.
O funduszu sołeckim i dożynkach z sołtysami w gminie Wola Krzysztoporska
Czy sołectwa chcą dysponować własnym funduszem, gdzie odbędą się tegoroczne dożynki, jak będzie funkcjonował w gminie program „Rodzina 500 plus” – o tym wszystkim mówiono podczas spotkania z sołtysami z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
W pięciu sołectwach gminy Gorzkowice, a konkretnie Cieszanowice, Grabostów, Kotków, Sobaków i Sobakówek, zmienili się sołtysi.
O Unii, ubezpieczeniach i ochronie roślin
Prawie 100 sołtysów wzięło udział Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej w organizowanym przez starostę powiatu piotrkowskiego Stanisława Cubałę.
Ubezpieczenia zdrowotne rolników, możliwości pozyskiwania środków unijnych na małe projekty w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz kontrole w zakresie stosowania środków ochrony roślin to tematy organizowanego Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej.
Kolektory słoneczne, nowy dyrektor MZK i planowane inwestycje. W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Rozprzy odbyło się, jak w każdą pierwszą środę miesiąca, zebranie sołtysów z terenu gminy Rozprza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat