Artykuły do tagu: Smoleńsk

Antoni Macierewicz w Maglu: Znamy główną przyczynę katastrofy smoleńskiej
Koronawirus przedłużył ogłoszenie wyników prac sejmowej podkomisji, która pod przewodnictwem posła z naszego okręgu wyborczego przez cztery lata wyjaśniała przyczyny katastrofy smoleńskiej. Dwa tygodnie temu powstał pierwszy raport.
Smoleńsk 2010. Będziemy próbować do skutku!
Prawdopodobnie nic z tego nie będzie - informuje załogę dowódca TU154 M Arkadiusz Protasiuk, na kilka minut przed katastrofą. “Będziemy próbować do skutku!” - odpowiada dyrektor protokołu dyplomatycznego MSZ Mariusz Kazana.
Minęła dziewiąta rocznica katastrofy smoleńskiej
Punktualnie o godz. 8.41 w Piotrkowie Trybunalskim zawyły syreny. Dziś 9. rocznica katastrofy smoleńskiej. Władze naszego miasta i członkowie Klubu Gazety Polskiej spotkali się w środę o poranku przed pomnikiem katyńskim, by złożyć kwiaty i upamiętnić tych, którzy zginęli 9 lat temu.
09.04.2019 10:13
O 8.41 zawyją syreny...
10 kwietnia o godzinie 8.41 na terenie Piotrkowa Trybunalskiego na minutę zostaną uruchomione syreny alarmowe, będzie to forma upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej.
Uczcili rocznicę katastrofy smoleńskiej
O ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej pamiętali przedstawiciele piotrkowskiego klubu Gazety Polskiej oraz władze miasta.
7 lat temu płakała Polska, płakał świat
Był rok 2010, była 8:41, gdy polski samolot z 96 osobami na pokładzie runął na ziemię pod Smoleńskiem. Zginął prezydent Lech Kaczyński i wielu dostojników państwowych, kościelnych, wojskowi. Polska wstrzymała oddech. Co doprowadziło do tragedii. W poniedziałek 10 kwietnia minie 7 lat od tej największej po II wojnie światowej, polskiej tragedii.
Piotrkowska posłanka w
Elżbieta Radziszewska, posłanka ziemi piotrkowskiej (PO) znalazła się w składzie zespołu zajmującego się katastrofą smoleńską. Komisją pokieruje Marcin Kierwiński.
Awantura o „Smoleńsk”
Premiery jeszcze nie było, awantura już jest. Poszło o „Smoleńsk". Na film wybierają się gimnazjaliści z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 5 w Radomsku. Propozycja nie do odrzucenia, jak sugerują jedni, czy dobrowolne pójście do kina, jak mówią inni? Propaganda czy wychowanie patriotyczne? Film dla dzieci czy dla dorosłych? W Radomsku dyskusja na całego.
Oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej
Piotrkowianie upamiętnili 6. rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
10 kwietnia w Piotrkowie zawyją syreny
W najbliższą niedzielę przypada 6. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Tego dnia o godz. 8.41 na terenie miasta zawyją syreny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat