Artykuły do tagu: Smierc

Tragedia na drodze. Nie żyją 3 osoby
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w czwartkowy poranek na drodze krajowej nr 74 na wysokości Wójcina.
Śmierć dwóch mężczyzn. Policja wyjaśnia sprawę
Ciała dwóch mężczyzn znaleziono we wtorek rano w Piotrkowie. Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i 1 Maja w pobliżu Strawy zwłoki mężczyzny zauważył przypadkowy przechodzień.
Pijany kierowca bmw śmiertelnie potrącił rowerzystkę
60-letnia rowerzystka zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek na drodze w powiecie bełchatowskim. Sprawca – 29-letni kierowca bmw – był pijany.
Śmiertelne potrącenie pieszego na S8
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na ekspresowej ósemce pomiędzy węzłami Piotrków Wschód i Piotrków Północ. Samochód osobowy śmiertelnie potrącił pieszego.
Zwłoki mężczyzny w pobliżu torów
Ciało mężczyzny w pobliżu torów przy ul. Roosevelta w Piotrkowie znalazł w poniedziałek pracownik kolei podczas wykonywania obchodu.
80-letni rowerzysta nie przeżył wypadku
26-letni kierowca golfa najechał na 80-letniego rowerzystę. Starszy mężczyzna został zabrany śmigłowcem do szpitala. Niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.
Kierowca skutera zginął w wypadku w Poniatowie
Do śmiertelnego wypadku doszło w środę na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty na DK 1
Do wypadku doszło ok. godziny 21.05, na 410. km DK 1 (mniej więcej na wysokości miejscowości Laski) mężczyzna przeprowadzał rower w poprzek drogi z nitki w kierunku Katowic na nitkę w kierunku Łodzi i na lewym pasie został potrącony przez kierującego mercedesem mieszkańca woj. lubelskiego. Pomimo reanimacji rowerzysta zmarł. Kierowca mercedesa był trzeźwy. Nitka w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana.
Autobus wjechał pod lokomotywę
Autobus nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym i wjechał pod lokomotywę. Nie żyje 48-letni mężczyzna – pasażer autobusu. Do wypadku doszło 27 sierpnia o godzinie 15.40 na niestrzeżonym przejedzie kolejowym na trasie Opoczno-Końskie.
Na S8 zginął motocyklista
Do tragicznego wypadku drogowego doszło w niedzielę około godz. 2 nad ranem w miejscowości Emilianów na drodze S8 w powiecie tomaszowskim. Nie żyje 59-latek.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat