Artykuły do tagu: Smierc

Żałoba narodowa po śmierci prezydenta Gdańska
W związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, prezydent RP Andrzej Duda ogłosił żałobę narodową, która będzie obowiązywać od piątku od godz. 17.00 do soboty do godz. 19.00.
Piotrkowianie wspólnie pożegnają prezydenta Gdańska
W sobotę w samo południe piotrkowianie spotkają się w Rynku Trybunalskim, by wspólnie pożegnać Pawła Adamowicza. Tego dnia bowiem odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska.
Śmiertelny wypadek w Elektrowni Bełchatów
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek 7 stycznia przed godziną 10 na terenie Elektrowni Bełchatów. 47-letni mężczyzna nie przeżył upadku z wysokości.
39-latek zmarł z wychłodzenia?
Zwłoki 39-letniego mężczyzny znaleziono w miniony weekend przy ul. Północnej w Piotrkowie.
Wypadek na DW 726. Jedna osoba nie żyje
W piątek około godziny 18.00 na DW 726 w miejscowości Bukowiec Opoczyński samochód dostawczy zderzył się z osobówką. W wyniku wypadku jedna osoba zmarła.
18-letni kierowca bmw nie przeżył wypadku
Do tragicznego wypadku doszło 22 grudnia około 1.20 na drodze krajowej 48 pomiędzy miejscowościami Brudzewice i Małoszyce w powiecie opoczyńskim. Zginął 18-letni kierowca. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
Stanisław Milewski nie żyje. Piotrkowski rzeźbiarz zginął w wypadku
Stanisław Milewski, piotrkowski artysta rzeźbiarz zginął w niedzielę w wypadku samochodowym, do którego doszło na DK 57 w miejscowości Oględa w powiecie przasnyskim. Artysta miał 74 lata.
Piotrków: zwłoki w kontenerze przy ul. Wojska Polskiego
Zwłoki mężczyzny znaleźli funkcjonariusze z piotrkowskiej Komendy Miejskiej Policji w czwartek (6 grudnia) około 22.00. Ciało znajdowało się w kontenerze na śmieci przy ul. Wojska Polskiego.
Nie żyje 20-latek dźgnięty nożem
20-letni mężczyzna zmarł po tym jak został pchnięty nożem podczas libacji alkoholowej w bloku w al. 3 Maja w Piotrkowie.
Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych
74-latka zginęła na oznakowanym i oświetlonym przejściu dla pieszych. Kobieta przeprowadzała rower przez jezdnię.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat