Artykuły do tagu: Smartfon

5 aplikacji na smartfona, które przydają się w czasie podróży
Wyjazd na wakacje może być jeszcze przyjemniejszy i ciekawszy, jeżeli wykorzysta się możliwości, które daje współczesna technika. Wystarczy, że sięgniesz po smartfona i kilka przydatnych aplikacji w podróży, a wakacje będą naprawdę udane bez względu na to, gdzie się wybierasz. Poznaj 5 aplikacji niezawodnych w podróży.
Wymiana baterii iPhone 7 – możesz zrobić to sam!
Osoby, które decydują się na zakup telefonów marki Apple, oczekują od tych produktów niezawodności oraz świetnej wydajności. Trudno się temu dziwić, ponieważ wykorzystanie jednych z najnowszych podzespołów w iPhone 7 oraz niezwykle stabilnego systemu operacyjnego iOS sprawiają, że telefony te działają płynnie i bez żadnych problemów. Niestety czasami na skutek ciągłej pracy pogorszeniu ulega kondycja baterii. Wbrew pozorom nie oznacza to jednak konieczności zmiany telefonu na nowszy model. Wystarczy jedynie wymienić zużyty element i dalej cieszyć się sprawnym sprzętem. Zobacz, co zrobić, by ten proces przebiegł szybko i bez przykrych niespodzianek.
Zadłużają się na potęgę kupując smartfony
Młodzi na potęgę zadłużają się na smartfony! Jak wynika z najnowszego raportu Krajowego Rejestru Długów, właśnie w grupie wiekowej 18-25 najszybciej przybywa dłużników firm telekomunikacyjnych.
Jak wybrać funkcjonalny smartfon do 1000 zł? Na co zwrócić uwagę?
Rozważasz zakup nowego smartfona? Zastanawiasz się jaki model będzie najlepszy? Producenci każdego miesiąca zaskakują swoich klientów, coraz to nowszymi modelami telefonów komórkowych ze znacznie lepszymi parametrami technicznymi. Jeżeli dysponujesz ograniczonym budżetem, to Twój wybór co do zakupu urządzenia powinien być dokładnie przemyślany. Dzisiaj podpowiemy Ci na co w pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę oraz jak powinien w sposób prawidłowy przebiegać zakup smartfona.
Przechodzisz przez jezdnię? Nie korzystaj ze smartfona!
Smartfon w dłoni, pochylona głowa i wzrok wpatrzony w ekran urządzenia - taki widok nierzadko można zaobserwować wśród pieszych podczas przekraczania jezdni. Taka nieostrożność może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku. W całym kraju odnotowuje się coraz większą liczbę zdarzeń komunikacyjnych, których przyczyną jest nieodpowiedzialne korzystanie z urządzeń mobilnych. Czy podobnie jest w Piotrkowie?
Nagrywają i wrzucają do sieci. Czy to legalne?
Korzystanie z telefonów komórkowych oraz rejestratorów dźwięku podczas lekcji to dość powszechne zjawisko. Uczniowie nagrywają nauczycieli i często udostępniają te treści w internecie. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w piotrkowskich szkołach i czy jest zgodne z przepisami prawa.
18.10.2017 07:32
W szkołach bez telefonu
Coraz więcej szkół podejmuje decyzję o wprowadzeniu zakazu używania telefonów komórkowych przez uczniów. Nie tylko na lekcjach.
Mama ogląda film, tata pobiera ważne pliki i przesyła je do chmury, córka korzysta ze smartfona, by pozostać w kontakcie z przyjaciółkami na Facebooku, a syn gra na konsoli.
Minęły czasy, w których internet był uważany za luksus. Dziś to medium takie samo jak prąd i woda – przywykliśmy do niego i uważamy je za niezbędny standard.
Podłączenie smartfona do telewizora? To możliwe!
Współczesne smartfony to prawdziwe kombajny, jeśli chodzi o ilość funkcji. Pozwalają one m.in. przeglądać internet, grać w gry, a nawet dokonywać zakupów online. Czy da się podłączyć to urządzenie do telewizora? Oczywiście, że tak!
QR kody w piotrkowskiej Farze. Co to takiego?
Turyści odwiedzający piotrkowską Farę mogą za pomocą specjalnej aplikacji dowiedzieć się nieco więcej na temat zabytków znajdujących się w świątyni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat