Artykuły do tagu: Sledztwo

Nadal nie ma opinii biegłych. Śledztwo w sprawie karambolu na A1 przedłużone
Do końca października zostało przedłużone śledztwo w sprawie ubiegłorocznego karambolu na autostradzie A1. Na przełomie maja i czerwca miała być gotowa opinia biegłych, bez której dalsze prowadzenie sprawy jest niemożliwe.
Śledztwo w sprawie karambolu zawieszone
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie zawiesiła śledztwo w sprawie karambolu na A1. 26 stycznia 2017 roku na autostradzie zderzyło się 76 samochodów, jedna osoba zginęła.
Sprawdzą kto upublicznił film z wypadku
Prokuratura sprawdzi kto upublicznił film z miejskiego monitoringu, który zarejestrował moment potrącenia 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Zapis z kamer został prawdopodobnie wyniesiony nielegalnie z piotrkowskiej komendy Straży Miejskiej.
Śledztwo w sprawie karambolu trwa
Do 27 października wydłużono postępowanie wyjaśniające przyczyny powstania katastrofy w ruchu lądowym na autostradzie A1. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 26 stycznia na obu nitkach tej trasy.
Gmina straciła 10 mln. Fundacja pod lupą prokuratury
Kleszczów stracił 10 mln złotych w wyniku działalności Fundacji Rozwoju tej gminy. Tak wynika z ustaleń Najwyższej Izby Kontroli i prokuratury. Chodzi o niekorzystny obrót nieruchomościami i politykę wynagrodzeń.
Prokuratura w Piotrkowie wszczęła śledztwo w sprawie znieważenia prezydenta Polski
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie Trybunalskim wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego znieważenia prezydenta Polski. Czynu tego miał się dopuścić mieszkaniec naszego miasta.
Włamanie do firmy kurierskiej w Piotrkowie
W piątek (9 grudnia) nieznany sprawca włamał się do siedziby firmy DHL w Piotrkowie.
Bełchatów. Prezydent i prezes na cenzurowanym
Prokuratura Okręgowa wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnego przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez prezydent Bełchatowa Mariolę Czechowską i prezesa spółki WODKAN Piotra Kopka.
Czy piotrkowscy urzędnicy nie dopełnili obowiązków?
Piotrkowska prokuratura wszczęła śledztwa po doniesieniu, jakie złożyła Najwyższa Izba Kontroli. Chodzi o raport NIK-u dotyczący wydatków na promocję miasta.
Prokuratura umorzyła postępowanie ws. zniszczenia polichromii
Postępowanie w sprawie zniszczenia zabytku w postaci malowideł ściennych w kościele akademickim Panien Dominikanek w Piotrkowie, prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie, zostało umorzone. Biegły uznał, że zniszczenia są niewielkie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat