Artykuły do tagu: Skwer

Skwer przy wieży ciśnień będzie mieć nazwę
„Kolejowej Grupy Sabotażowej Orzeł" – taką nazwę wybrano dla skweru usytuowanego u zbiegu ulic Słowackiego i Polskiej Organizacji Wojskowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Otwierają nowy skwer handlowy w Piotrkowie
Zamiast skweru handlowego Piotr i Paweł będzie Tuż-tuż. Zmieni się nie tylko nazwa obiektu przy Wojska Polskiego w Piotrkowie, ale również najemcy. Otwarcie już w czwartek.
Nie ma już Piotra i Pawła. Będzie Biedronka?
Po 7,5 roku funkcjonowania market Piotr i Paweł wyniósł się ze skweru handlowego przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Czy zastąpi go Biedronka?
Skwer przy ul. Cmentarnej imienia wybitnego sędziego
Skwer u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim będzie nosił imię Stanisława Srzednickiego. Z takim wnioskiem do Rady Miasta wystąpili Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego oraz Komisja do przygotowania wniosku o wpisanie na listę Pomników Historii.
Ławki ze skweru zlikwidowane. Mieszkańcy protestują
Ze skweru przy ul. Armii Krajowej/Górna, będącego własnością spółdzielni mieszkaniowej "Barbórka", zniknęły ławki i kosze na śmieci. - Ławki nie służyły wszystkim mieszkańcom, a jedynie grupie osób spożywających alkohol oraz bezdomnych, którzy na nich spali - tłumaczy Stanisław Pietrucha, prezes zarządu spółdzielni, który wydał taką decyzję.
Egzotyczne motyle już zawitały do Piotrkowa
Od dziś, do niedzieli włącznie, w Skwerze Handlowym przy ulicy Wojska Polskiego 137/139 można podziwiać egzotyczne motyle, a także porozmawiać z ich hodowcą. Wystawa, na którą składa się kilkadziesiąt okazów motyli z Ameryki Południowej, już cieszy się dużym zainteresowaniem. Pierwszymi jej gośćmi były piotrkowskiego przedszkolaki. Wstęp na wystawę jest nieodpłatny.
Wystawa motyli egzotycznych w Piotrkowie
W dniach 16-18 września na terenie centrum handlowego „Skwer Handlowy” w Piotrkowie przy ulicy Wojska Polskiego 137/139 odbędzie się wyjątkowa, edukacyjna wystawa pod nazwą „Motyle Egzotyczne”. W specjalnie na ten cel przygotowanej instalacji będzie można zobaczyć żywe okazy motyli tropikalnych.
Cyrkowe sztuczki dla najmłodszych
Skwer Handlowy z supermarketem Piotr i Paweł z okazji Dnia Dziecka przygotował dla najmłodszych specjalną atrakcję, która pozwoli dzieciakom poczuć się jak prawdziwi cyrkowcy. W piątek 3 czerwca od godz. 13.00 do 19.00 na terenie pasażu handlowego wszystkie dzieciaki będą mogły spróbować swoich sił z grupą prawdziwych cyrkowców.
Kwiecień to ostatni miesiąc na roczne rozliczenie z fiskusem
Nie sposób przed tematem uciec gdyż rozliczenie roczne jest obowiązkowe niemal dla wszystkich. Wyjątek stanowią osoby, za które rozliczenia dokonał ich zakład pracy, nie osiągające żadnych dochodów, oraz większość emerytów i rencistów - zastępuje ich ZUS lub KRUS. Nawet, jeśli uzyskiwane dochody nie zobowiązują nas do zapłaty podatku powinniśmy złożyć rozliczenie pit. Co oznacza, że jeżeli pracowaliśmy np. na umowę zlecenie lub umowę o dzieło – nawet jeśli był to jeden dzień w roku musimy się z tej pracy rozliczyć.
Witos stanął na skwerze w Piotrkowie
Na skwerze u zbiegu ulic Próchnika i Piłsudskiego w Piotrkowie stanął pomnik ludowego przywódcy Wincentego Witosa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat