Artykuły do tagu: Skotniki

Nowy sprzęt dla OSP Skotniki
OSP Skotniki wzbogaciło się o wyposażenie do ratownictwa medycznego. Sprzęt został przekazany przez Komendanta Zakładowej Jednostki Ratowniczej „Rescue Team" Magdalenę Maj w ramach projektu „Pierwsza pomoc to podstawa"
Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. 60-latek nie żyje
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek po godz. 17 na drodze w miejscowości Skotniki w gminie Aleksandrów.
Infrastruktura sportowo – rekreacyjna w Skotnikach
Na terenie gminy Aleksandrów zakończyła się realizacja kolejnego zadania inwestycyjnego. Była to budowa infrastruktury sportowo – rekreacyjnej w miejscowości Skotniki. Przy Szkole Podstawowej w Skotnikach został wykonana infrastruktura, który będzie służyła poprawie kondycji fizycznej.
O turystyce nad Pilicą opowiedzą w gminie Aleksandrów
Konferencja popularno-naukowa "Potencjał Turystyczny Środkowego Nadpilicza", odbędzie się w gminie Aleksandrów, już w najbliższy piątek 13 lipca. Wydarzenie zaplanowane zostało na godzinę 15.00, w świetlicy wiejskiej w Skotnikach. W sobotę dla wszystkich uczestników przewidziany został natomiast spływ kajakowy.
Festiwal Kulinarno-Historyczny w Skotnikach
Już w najbliższą niedziele (8.07) na rynku w Skotnikach odbędzie się Festiwal Kulinarno-Historyczny połączony z Dniem Rodziny. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.
Wypadek w gminie Aleksandrów
W środę kilka minut przed godziną 10 w miejscowości Skotniki (gmina Aleksandrów) doszło do wypadku.
27.05.2016 14:00
Piknik w Skotnikach
Rodzinny piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę obok świetlicy wiejskiej w Skotnikach w gminie Aleksandrów. Początek o godzinie 14.00.
Rekordowy piknik rodzinny w Skotnikach
W niedzielę we wsi Skotnik w gminie Aleksandrów harcerze zorganizowali coroczny piknik rodzinny. Była to impreza pod wieloma względami wyjątkowa - po pierwsze, połączona ze Świętem Rodziny w Skotnikach, a po drugie, wzięła w nim udział rekordowa liczba osób (ok. 400).
Nielegalnie handlowali bronią i amunicją
Kilkaset sztuk amunicji, broń i granaty zatrzymali policjanci wraz z agentami CBŚ. W ręce policji wpadło 13 osób. Przeszukań domów dokonano między innymi w Czarnocinie i Skotnikach.
Nieobozowa Akcja Letnia w Skotnikach
Harcerski Związek Drużyn 54-tych (HZD54) organizuje Nieobozową Akcję Letnią (NAL) skierowaną do dzieci z miejscowości Skotniki w gminie Aleksandrów. W akcji (4 – 14 sierpnia) bierze udział około 50 dzieci, w dwóch grupach wiekowych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat