Artykuły do tagu: Skokwzwyż

Kolejny tytuł do kolekcji
Zaledwie trzy tygodnie temu informowaliśmy, że piotrkowianka Aleksandra Nowakowska zajęła czwarte miejsce w finale konkursu w skoku wzwyż podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w kolumbijskim Cali, w piątek zawodniczka RKS-u Łódź potwierdziła, że to najlepszy sezon w jej karierze i wywalczyła złoty medal podczas 21. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącą jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w tej konkurencji.
Życiowy sukces Oli Nowakowskiej
Piotrkowianka Ola Nowakowska, wychowanka KS Polanik Piotrków zajęła 4. miejsce w finale skoku wzwyż podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w kolumbijskim Cali. Polka pobiła też swój rekord życiowy.
23.06.2015 09:27
180 cm coraz bliżej...
Piotrkowska lekkoatletka Aleksandra Nowakowska pobiła swój rekord życiowy w skoku wzwyż. Podczas IX Ogólnopolskiego Mityngu Skoku Wzwyż Kaper Cup 2015, zorganizowanego na boisku wielofunkcyjnym przy Gimnazjum nr 1 w Iławie, piotrkowianka pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 178 cm.
Gimnazjum 5 : Miting w skoku wzwyż
W Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie odbył się miting lekkoatletyczny w skokach wzwyż dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w nim udział blisko 90-ciu zawodników z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat