Artykuły do tagu: Skierniewice

Wielkie piłkarskie emocje w Piotrkowie. Unia Skierniewice z Pucharem Polski
Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim. W finale rozgrywanym na stadionie Concordii stanęły naprzeciw siebie zespoły Lechii Tomaszów Mazowiecki oraz Unii Skierniewice.
Na Rynek Trybunalski przyjadą goście ze Skierniewic
Już w najbliższy piątek na Rynku Trybunalskim pojawią się goście ze Skierniewic. Wszystko to w ramach akcji promocyjnej 39. edycji Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Piotrków to kolejny przystanek mobilnego busa, który odwiedza ponad 20 miast w regionie.
Kradli w autobusie. Usłyszeli zarzuty
Trzech kieszonkowców usłyszało zarzuty kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło w autobusie. Sprawców na przystanku rozpoznali sprawdzający okolicę policjanci. Okazało się, że złodzieje z Piotrkowie mieli też gościnne występy w Skierniewicach.
Nakłaniali kobiety do prostytucji. 9 osób zatrzymanych
Dziewięć osób z terenu Tomaszowa Mazowieckiego i okolic, które nakłaniały kobiety do prostytucji, zatrzymali policjanci ze Skierniewic wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi (przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Łodzi).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat