Artykuły do tagu: Skarga

Będą skargi na nocną prohibicję?
Czy lokalni przedsiębiorcy będą składać skargi na funkcjonującą w Piotrkowie nocną prohibicję? Przypomnijmy, w mieście wprowadzono zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach od 23 do 6.
Litania skarg mieszkańców Parafialnej
- A wie pan w ogóle, skąd nazwa Parafialna? Bo ja nie wiem. Gdzie tu w ogóle jest kościół? - uśmiecha się gorzko jeden z mieszkańców ulicy. Nazwa to jednak zdecydowanie najmniejszy z problemów, z jakim muszą zmagać się mieszkańcy. - Bardziej pasowałoby ulica Zapomniana – mówi mężczyzna. Brak chodników, latarni, niebezpieczne skrzyżowania... Ciśnie się na usta słowo „litania”.
Więźniowie z piotrkowskiego aresztu skarżą się na swój los
Ponad 300 skarg napisali w ubiegłym roku więźniowie przebywający w piotrkowskim areszcie. Najbardziej uciążliwe są dla nich przesłonięte okna.
Dlaczego liście zalegają na ulicach?
Mieszkańcy Piotrkowa mają uwagi dotyczące utrzymania czystości na miejskich drogach. Szczególne zdziwienie wzbudzają panowie, którzy specjalnym urządzeniem przedmuchują liście z chodnika na ulicę.
„Stawki za śmieci poszybowały w górę o 50%, a co mamy w zamian?”
Kolejne zmiany w gospodarce odpadami komunalnymi w Piotrkowie weszły w życie 1 lipca. Mamy już pierwsze efekty.
Według mieszkańców kierowcy autobusów MZK potrafią odjechać tuż przed nosem pasażera. Jeden ze słuchaczy Strefy FM przedstawił sytuację, której był świadkiem.
02.10.2014 10:51
Radni skarżą OSiR
Radni Krzysztof Kozłowski i Tomasz Sokalski postanowili złożyć skargę do sądu w sprawie nieudzielenia przez OSiR informacji publicznej dotyczącej kosztów publikacji, ogłoszeń i artykułów finansowanych z budżetu OSiR w okresie od czerwca 2012 do czerwca 2014. Urzędnicy twierdzą, że takie informacje zostały radnym udostępnione. Kto ma rację?
Rada Miasta nie obroni Banaszka
Piotrkowscy radni postanowili zdystansować się od sprawy uchylenia mandatu swojemu koledze. Podczas poniedziałkowej sesji (24 marca) nie podjęli uchwały w sprawie wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi na zarządzenie zastępcze wojewody łódzkiego stwierdzające wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Banaszka.
Radny Miazek skarży się na posłankę Pawłowicz
Piotrkowski radny Szymon Miazek skarży się na posłankę Krystynę Pawłowicz i wysyła wniosek do Komisji Etyki Poselskiej.
Złożą skargę do wojewody na przewodniczącego
Będzie skarga do wojewody na działania przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego w sprawie niezwołania nadzwyczajnej sesji Rady Miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat