Artykuły do tagu: Skarbnik

„Sytuacja finansowa Piotrkowa jest trudna”
Sytuacja finansowa naszego miasta jest trudna, a prognozy na przyszłość niezbyt optymistyczne – mówi skarbnik Piotrkowa. Dostaliśmy „po kieszeni” i to dość boleśnie. Ubytek w dochodach miasta liczymy w milionach.
Podatek od nieruchomości w Piotrkowie w górę?
O 1,8% mają wzrosnąć stawki podatku od nieruchomości w Piotrkowie. Taką zmianę planują władze miasta, ale decyzję w tej sprawie muszą najpierw zaakceptować radni.
Wola Krzysztoporska: Ponad 8,5 mln na inwestycje
Gmina Wola Krzysztoporska ma już budżet na 2019 r. Rada Gminy uchwaliła go jednogłośnie 28 grudnia 2018 r.
Piotrków Trybunalski ma budżet na 2018 rok!
Piotrków Trybunalski ma już budżet na 2018 rok. Dochody miasta wyniosą 423 mln, wydatki prawie 486, zadłużenie z kolei 143 mln. Jak podkreślił prezydent, będzie to niełatwy rok ze względu na rosnące koszty robót budowlanych, a co za tym idzie rosnące koszty inwestycji.
W środę Piotrków będzie miał budżet?
Dochody - 398 mln zł, wydatki - 435 mln zł, deficyt - 36,3 mln zł, zadłużenie - 138,6 mln (niecałe 35% dochodów miasta), wskaźnik obsługi zadłużenia – 4% (przy limicie 10%), na inwestycje – 56,5 mln.
W Piotrkowie podatek od nieruchomości w górę, ale minimalnie
O nieco ponad 1% ma wzrosnąć podatek od nieruchomości w 2016 roku. Taką propozycję przedstawiła podczas posiedzenia Komisji Polityki Gospodarczej Wiesława Łuczak, skarbnik miasta. W środę radni przegłosowali zmiany.
Czy mieszkańcy Piotrkowa mogą być spokojni o tegoroczny budżet?
Zadłużenie Piotrkowa od 2007 wzrosło o 50 mln
- O ponad 50 milionów złotych wzrosło zadłużenie miasta Piotrkowa od momentu rozpoczęcia urzędowania przez prezydenta Krzysztofa Chojniaka - mówi Wiesława Łuczak, skarbnik miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat