Artykuły do tagu: SkarbPaństwa

Lokatorzy z Sygietyńskiego nadal bez pomocy
Spór lokatorów bloku z ul. Sygietyńskiego z piotrkowskim magistratem trwa. Jego kolejną odsłoną była nadzwyczajna sesja Rady Miasta, którą zwołano na środę na godz. 11.00.
Spór o wykup mieszkań przed piotrkowskim magistratem
Mieszkańcy bloku przy ul. Sygietyńskiego chcą wykupić lokale, w których mieszkają od lat, a które są własnością piotrkowskiego TBS-u. Ich zdaniem prezydent miasta blokuje sprzedaż. - Chcemy pomóc mieszkańcom, ale prawo nam na to nie pozwala - zapewniają magistraccy urzędnicy.
Olbrzymia fabryka nielegalnych papierosów zlikwidowana
Nielegalna fabryka papierosów została zlikwidowana w gm. Wola Krzysztoporska. Była jedną z największych w centralnej Polsce. Linia produkcyjna była warta około 1,8 mln zł. Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli ponad 3 mln sztuk papierosów oraz ponad 25 ton krajanki tytoniowej. Do sprawy zatrzymano także 10 osób, które usłyszały już zarzuty. Skarb Państwa mógł stracić nawet 30 mln zł.
Policja zabezpieczyła kontrabandę i amfetaminę
Policja przechwyciła 42 kg elementów gotowych do pocięcia papierosów, ponad 16 kg krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy oraz amfetaminę. Zatrzymano 3 osoby. Straty Skarbu Państwa związane z uszczupleniem w podatku VAT i akcyzie oszacowano na 57 tysięcy złotych.
Miał w domu nielegalny tytoń i trofea łowieckie
Policjanci służby kryminalnej z Opoczna i Paradyża zatrzymali 42-letniego mieszkańca jednej z miejscowości na terenie gminy Żarnów, u którego znaleziono 9 kilogramów tytoniu i kilka tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych.
Batorego 10. Będzie kolejny przetarg
Nieruchomość przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie Trybunalskim znów pójdzie pod młotek.
Nieruchomości przy ul. Batorego nikt nie chce
Na piątek urzędnicy zaplanowali przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie. Postępowanie nie zostanie jednak rozstrzygnięte, ponieważ nikt nie był zainteresowany kupnem.
Kompleks przy ul. Batorego znów na sprzedaż
Hala sportowa, utwardzone obok place, treningowe boisko, budynek hotelowy oraz łącznik pomiędzy dwoma budynkami – kompleks przy ul. Batorego, nieruchomość należąca do Skarbu Państwa, została wystawiona na sprzedaż.
Piotrkowscy radni zgodzili się na przyjęcie oświadczenia o odwołaniu darowizny nieruchomości położonej przy Batorego 10 oraz wyrażeniu zgody na przeniesienie własności tej nieruchomości na rzecz Skarbu Państwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat