Artykuły do tagu: Skandal

Godziny dla seniorów, wprowadzone przez rząd m.in. w sklepach i aptekach wywołują liczne kontrowersje. Do naszej redakcji zgłosiła się czytelniczka, która opiekuje się swoją starszą i schorowaną mamą. Posiada zaświadczenie o tym, że jest jej opiekunem. Obie panie chciały zrobić zakupy w jednym z piotrkowskich supermarketów, właśnie między 10.00 a 12.00. Młodsza kobieta została jednak z niego wyproszona.
Jest oświadczenie policji w sprawie interwencji podczas Strajku Kobiet
Piotrkowska policja wydała oświadczenie w sprawie wydarzeń z 7 listopada, które miały miejsce w Rynku Trybunalskim. Podczas jednego z protestów organizowanych w ramach Strajku Kobiet funkcjonariusze interweniowali wobec jednego z manifestujących mężczyzn. Wg niektórych była to zbyt brutalna interwencja.
Radni PiS chcą odwołania Mariana Błaszczyńskiego za
Piotrkowscy radni Prawa i Sprawiedliwości zamierzają złożyć wniosek o odwołanie Mariana Błaszczyńskiego z funkcji przewodniczącego Rady Miasta. Jak tłumaczą, powodem jest skandaliczne zachowanie samorządowca podczas jednej z uroczystości poświęconych 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Stan przewodniczącego - jak napisali reporterzy Dziennika Łódzkiego - wskazywał na to, że mógł być pod wpływem alkoholu.
Lekarze zostawili jej w brzuchu narzędzie chirurgiczne. Szpital przeprasza pacjentkę
Przez 2 lata chodziła z metalowym narzędziem w brzuchu, które zaszyto jej podczas operacji wycięcia śledziony. Przedmiot wykryto w piątek w trakcie badania tomograficznego. Teraz pani Andżelika, mieszkanka powiatu piotrkowskiego, przebywa w szpitalu w Bełchatowie, gdzie we wtorek przeprowadzono zabieg usunięcia zacisku.
Sędzia i piłkarz spotkają się w sądzie
Szykuje się bezprecedensowy proces przed piotrkowskim sądem. Arbiter piłkarski pozwał zawodnika.
15.12.2016 14:36
Zamienione zwłoki
W kaplicy cmentarnej w Piotrkowie zamieniono wczoraj (14.12) trumny z ciałami. Tuż przed pogrzebem, rodzina zmarłego poprosiła o jej otwarcie i wtedy okazało się, że znajduje się w niej inna osoba, niż ta która powinna.
Co się dzieje z księdzem Ireneuszem Bochyńskim?
Afera z listopada 2013 roku zmiotła księdza Ireneusza Bochyńskiego z powierzchni życia publicznego. Dosłownie z dnia na dzień piotrkowski celebryta zapadł się pod ziemię. Co dziś się z nim dzieje?
Powracamy do tematu ulotek Rady Osiedla Belzacka informujących o konkursie dla osób niepełnosprawnych, zasłoniętych przez ogłoszenia banku GE Money Poland. - Okazało się, że ulotki reklamowe zostały rozwieszone przez placówkę agencyjną pośredniczącą w udzielaniu kredytów banku - przekazała Strefie Fm Aleksandra Kwiatkowska, rzecznik prasowy GE Money Poland.
Komu przeszkadzał konkurs fotograficzny?
Aby niepełnosprawni nie czuli się wyobcowani wiele stowarzyszeń i instytucji próbuje im pomóc organizując np. konkursy. Niestety okazuje się, że na przeszkodzie staje im ludzka głupota.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat