Artykuły do tagu: Skóra

Poznaliśmy najlepszych sportowców powiatu piotrkowskiego
Bartosz Skóra, zapaśnik AKS Piotrków został najlepszym sportowcem powiatu piotrkowskiego. W czwartek w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie odbyło się podsumowanie roku sportowo – turystycznego. Nagrody i puchary otrzymali sportowcy, trenerzy, działacze, przedstawiciele samorządów i szkół.
Już 4 lipca mieszkańcy Woli Krzysztoporskiej będą mieli okazję wykonać bezpłatne badania wszystkich znamion na swojej skórze. Celem akcji zainicjowanej przez Fundację NEUCA dla Zdrowia jest promocja profilaktyki i diagnostyka czerniaka.
Co to jest mezoterapia bezigłowa i kiedy ją stosować?
Zmęczona, szara, sucha i niedotleniona skóra, a do tego coraz bardziej widoczne zmarszczki? Dla kobiety prawdziwie wyczulonej na punkcie swojego wyglądu, może to brzmieć jak najgorszy koszmar. Tymczasem zmiany, jakie pojawiają się na naszej skórze z wiekiem bądź po prostu w wyniku pewnych uwarunkowań, nie są całkowicie nieodwracalne. Istnieją bowiem metody pozwalające uporać się z niechcianymi defektami. Jedną z nich jest właśnie mezoterapia bezigłowa.
Pudry naturalne to ratunek dla skóry tłustej i mieszanej
Lato to niełatwa pora roku dla cery tłustej lub mieszanej. Wracają problemy z nadmiernym świeceniem się skóry. A wydzielanie sebum ponad normę to także prosta droga do wykwitu innych niechcianych niespodzianek na twarzy. Stąd codzienne zabiegi o piękny wygląd i zdrową skórę warto wesprzeć… pudrem. Takim bez talku, parabenów czy alergenów. To skuteczny sposób na wyjście z urodowych tarapatów. Sprawdź, jak wybrać najlepszy puder dla siebie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat