Artykuły do tagu: Siomki

Remont wiaduktu w Siomkach. Prace na półmetku
Minęły dwa miesiące od zamknięcia wiaduktu w Siomkach w gminie Wola Krzysztoporska, w ciągu drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Tempo prac jest bardzo szybkie. Niewykluczone, że remont zakończy się szybciej niż pierwotnie zakładano.
05.12.2020 08:28
Pół roku utrudnień
Remont drogi powiatowej Piotrków - Jeżów daje się we znaki kierowcom z naszego regionu. Szczególnie mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska muszą każdego dnia borykać się ze sporymi utrudnieniami. Ich zdaniem wyznaczony objazd pozostawia wiele do życzenia. To jednak nie jedyny problem.
Od poniedziałku utrudnienia na drodze Piotrków - Jeżów. Zamkną wiadukt w Siomkach
Przez ponad pół roku zamknięty będzie wiadukt w Siomkach. W poniedziałek rusza bowiem przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Kierowcy i mieszkańcy aż do czerwca przyszłego roku muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
Będzie remont drogi Piotrków - Jeżów
Niebawem rozpocznie się przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Ważnym elementem tego remontu będzie modernizacja wiaduktu w Siomkach, który na czas prac może być zamknięty. To może oznaczać spore utrudnienia dla okolicznych mieszkańców, zwłaszcza, że nadal trwa budowa autostrady A1.
01.09.2017 15:21
Wypadek na DK 91
Na wysokości skrzyżowania starej trasy na Radomsko z drogami prowadzącymi na Siomki i Milejów doszło do zderzenia osobowego citroena z półciężarówką iveco. Ranna została jedna osoba, są spore utrudnienia.
Wypadek w Siomkach. Zderzyły się osobówki
Do wypadku drogowego doszło w sobotę ok. godz. 21.30 Siomkach w gminie Wola Krzysztoporska.
Wypadek na DK 1. Droga w kierunku Katowic całkowicie zablokowana
Do wypadku doszło dziś rano (28 listopada) na drodze krajowej nr 1 na wysokości miejscowości Siomki (gm. Wola Krzysztoporska). Nitka w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana.
Dwa samochody dachowały – na drogach ślisko
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze z Piotrkowa w kierunku Bujen. Kilka minut po godzinie ósmej dachowały tam dwa pojazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Piotrkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, w którym poszkodowany został 18-letni mężczyzna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat