Artykuły do tagu: Siomki

Od poniedziałku utrudnienia na drodze Piotrków - Jeżów. Zamkną wiadukt w Siomkach
Przez ponad pół roku zamknięty będzie wiadukt w Siomkach. W poniedziałek rusza bowiem przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Kierowcy i mieszkańcy aż do czerwca przyszłego roku muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami.
Będzie remont drogi Piotrków - Jeżów
Niebawem rozpocznie się przebudowa drogi powiatowej Piotrków - Jeżów. Ważnym elementem tego remontu będzie modernizacja wiaduktu w Siomkach, który na czas prac może być zamknięty. To może oznaczać spore utrudnienia dla okolicznych mieszkańców, zwłaszcza, że nadal trwa budowa autostrady A1.
01.09.2017 15:21
Wypadek na DK 91
Na wysokości skrzyżowania starej trasy na Radomsko z drogami prowadzącymi na Siomki i Milejów doszło do zderzenia osobowego citroena z półciężarówką iveco. Ranna została jedna osoba, są spore utrudnienia.
Wypadek w Siomkach. Zderzyły się osobówki
Do wypadku drogowego doszło w sobotę ok. godz. 21.30 Siomkach w gminie Wola Krzysztoporska.
Wypadek na DK 1. Droga w kierunku Katowic całkowicie zablokowana
Do wypadku doszło dziś rano (28 listopada) na drodze krajowej nr 1 na wysokości miejscowości Siomki (gm. Wola Krzysztoporska). Nitka w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana.
Dwa samochody dachowały – na drogach ślisko
Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze z Piotrkowa w kierunku Bujen. Kilka minut po godzinie ósmej dachowały tam dwa pojazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Piotrkowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zdarzenia, w którym poszkodowany został 18-letni mężczyzna.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat