Artykuły do tagu: SimaRe

Uczestnicy z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęli przygodę z Kolorow± Lokomotyw±
Dzieci z Piotrkowa rozpoczęły swój udział w tegorocznym projekcie "Kolorowej Lokomotywy", której organizatorem jest Łódzki Dom Kultury. W pierwsz± podróż młodzi piotrkowianie wybrali się do Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Tam wzięły między innymi udział w warsztatch fotograficznych.
Dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego także wezm± udział w Kolorowej Lokomotywie 2018
W tegorocznej edycji artystyczno-ekologicznego projektu Łódzkiego Domu Kultury wezm± udział dzieci z piotrkowskiego stowarzyszenia SimaRe. Stosowne porozumienie w tej sprawie zostało podpisane pomiędzy dyrektorem ŁDK Jackiem Sokalskim a prezesem stowarzyszenia SimaRe Edyt± WoĽniak.
Cheerleaderki z całej Polski zmierzyły się w Piotrkowie
I Otwarty Turniej Cheerleaders odbył się w sobotę w Piotrkowie. Stowarzyszenie Simare Edukacja przez Sztukę, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz miasto Piotrków Trybunalski zaprosili zespoły z całej Polski, które zawalczyły o puchar prezydenta miasta.
I otwarty turniej Cheerleaders w Piotrkowie
Stowarzyszenie Simare Edukacja przez Sztukę, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz miasto Piotrków Trybunalski zapraszaj± na I otwarty turniej Cheerleaders w Piotrkowie Trybunalskim, który odbędzie się 24 marca 2018 roku o godzinie 14.00. W imprezie udział wezm± drużyny z całej Polski, które zawalcz± o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.
Piotrków filmowy - w piosence i ...
5 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie odbędzie się koncert "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu”.
Sukces grupy Simare MAXI na turnieju w Krakowie
Br±zowy medal w kategorii Pom Dance Elite Junior podczas Grand Prix Polski cheerleaders zdobyła piotrkowska grupa Simare MAXI.
Edukacja przez sztukę w CIKD
„¦piewaj z mam±, ¶piewaj z tat±” to nazwa koncertu, który odbędzie się w pi±tek 19 maja w Centrum Idei ku Demokracji. Pocz±tek o godzinie 19:00.
Sukcesy piotrkowskich wokalistów
W miniony weekend zakończyły się ogólnopolskie eliminacje do 38. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Jest to największe tego typu wydarzenie muzyczne w Europie. W tym roku w eliminacjach do festiwalu wzięła udział rekordowa liczba 420 wykonawców, solistów, duetów i zespołów wokalnych. W gronie wyróżnionych znaleĽli się młodzi piotrkowscy wokali¶ci ze Stowarzyszenia SimaRe „Edukacja przez Sztukę”.
Sukcesy piotrkowskich wokalistów
W ko¶ciele Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie odbyło się uroczyste podsumowanie Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Przesłuchania konkursowe Festiwalu odbyły się jeszcze w grudniu 2016 r. w sali widowiskowej bełchatowskich Gigantów Mocy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat