Artykuły do tagu: Sienkiewicz

Stłuczka przy hali targowej w Piotrkowie
W piątek rano przy hali targowej w Piotrkowie doszło do stłuczki.
Pierwsze samochody przejechały ul. Sienkiewicza
Ulica Sienkiewicza na odcinku od Wojska Polskiego do Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest już otwarta.
Ul. Sienkiewicza czeka na nowy asfalt
Jeszcze tylko ułożenie warstw asfaltu pozostało do zakończenia modernizacji ul. Sienkiewicza w Piotrkowie. Przez co najmniej tydzień droga będzie zamknięta na całym remontowanym odcinku.
Na Sienkiewicza rzeczywiście nic się nie dzieje?
Piotrkowianie narzekają, że na remontowanym odcinku ulicy Sienkiewicza w centrum Piotrkowa nic się nie dzieje. W komentarzach na naszym portalu wieszczą czarne scenariusze, że prace na dobre ruszą dopiero, kiedy uczniowie wrócą do szkół. Urzędnicy zapewniają, że - wbrew pozorom - robota idzie pełną parą.
Od wtorku nie przejedziemy ul. Sienkiewicza
To dlatego, że właśnie 3 kwietnia planowane jest rozpoczęcie modernizacji fragmentu tej piotrkowskiej drogi. W związku z inwestycją ulica zostanie zamknięta dla ruchu od ul. Wojska Polskiego do ul. Słowackiego.
Kolejny odcinek ul. Sienkiewicza zostanie przebudowany
Kontynuacja przebudowy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie to jedna z najważniejszych tegorocznych inwestycji drogowych w mieście. Magistrat ogłosił już przetarg.
Zamknięcie dwóch piotrkowskich ulic. Rusza remont
Ulica Próchnika w Piotrkowie została zamknięta, a w najbliższy czwartek nieprzejezdna będzie Piastowska. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami przez najbliższe dwa miesiące.
Wnioski o świadczenia będą przyjmowane od wtorku
Z początkiem sierpnia pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim będą przyjmować wnioski o przyznanie świadczeń wychowawczych, rodzinnych i środków z funduszu alimentacyjnego. Przez pierwsze jedenaście dni sierpnia o otrzymanie pomocy będzie można ubiegać się w trzech punktach - w Zespole Świadczeń Rodzinnych (Sienkiewicza 16A), w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie (Próchnika 34, pokój 7) i w Urzędzie Miasta (Szkolna 28B).
Kuba Sienkiewicz wyklęty przez „dobrą zmianę”?
„Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie. Nikt go nie poratuje, nikt mu nic nie powie, tylko się każdy gapi, tylko się każdy gapi i nic...” Co było dalej? Fani tekstów Kuby Sienkiewicza wiedzą doskonale. Tych, którzy stęsknili się za twórczością lidera Elektrycznych Gitar z pewnością nie posiadali się ze szczęścia, kiedy okazało się, że do Piotrkowa przyjeżdża ich idol. Spotkanie z muzykiem odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji w czwartek (20 kwietnia), przyciągnęło tłumy.
Lider znanej kapeli Elektryczne Gitary Kuba Sienkiewicz spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa. Sala w Centrum Idei ku Demokracji pękała w szwach, tak wiele osób chciało posłuchać, co ma do powiedzenia i jak śpiewa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat