Artykuły do tagu: Siatkowka

Rodzinne wakacje na piasku w Sulejowie
Klub UKS FUKS Sulejów zaprasza na rodzinne wakacje na piasku. Zawody odbywać się będ± na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Sulejowie. Pierwszy turniej już 21 lipca o godz. 9.30, mog± w nim startować rodzice i dzieci do lat 10.

Więcej szczegółów na plakacie!
Turniej siatkówki w D±browie nad Czarn±
15 lipca (niedziela) na boisku ORLIK w D±browie nad Czarn± odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o puchar wójta gminy Aleksandrów. Pocz±tek o 15:00.
Grali w plażówkę noc±
W sumie aż 12 godzin rywalizowali uczestnicy tegorocznych nocnych turniejów w plażowej piłce siatkowej, zorganizowanych po raz drugi przez pracowników piotrkowskiego O¶rodka Sportu i Rekreacji. Emocji na boisku przy ulicy Belzackiej nie brakowało.
Najlepsi siatkarze plażowi w Piotrkowie wyłonieni
Podczas Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej, zorganizowanych przez działaczy Miejskiego Szkolnego Zwi±zku Sportowego, w¶ród licealistów zwyciężyli Kaja Krajewska i Michalina W±chała z I LO oraz Piotr Jakubowski i Konrad Pabich z III LO, a w¶ród gimnazjalistów wygrali Kornelia Bień, Marta Matusiak i Ewelina Włodarska, reprezentuj±ce ZSP nr 1 oraz Aleksander Małagowski i Oskar Pałubski ze SP nr 2.
Kasztelan Rozprza awansował do II ligi
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali wszystkie mecze podczas turnieju finałowego w Starokrzepicach, a to oznacza, że w przyszłym sezonie w hali w Rozprzy będzie można ogl±dać drugoligowe pojedynki.
Kasztelan Rozprza rozegra w weekend najważniejszy turniej w tym roku
Je¶li siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygraj± finałowy turniej w Starokrzepicach, awansuj± do II ligi. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ zmierz± się tam z najlepszymi trzecioligowcami w kraju.
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali dwa z trzech spotkań podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w wielkopolskiej Osieczy i awansowali do ostatniej fazy rozgrywek centralnych, w której będ± walczyć z najlepszymi trzecioligowcami w kraju. Je¶li zajm± pierwsze miejsce w przyszłym sezonie będ± występować w II lidze.
Michał B±kiewicz wychowa swojego następcę?
Niewiele osób wie, że w juniorskim zespole EKS Skry Bełchatów, który niedawno został mistrzem Polski, występuje także trzech wychowanków piotrkowskiego Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Volley 5. Jeden z nich został powołany do reprezentacji narodowej, któr± trenuje m.in. inny wybitny piotrkowski sportowiec Michał B±kiewicz.
Drużyna z Bujen mistrzem powiatu piotrkowskiego w siatkówce
Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach wzięła udział w rozgrywkach piłki siatkowej o mistrzostwo powiatu piotrkowskiego.
Mikołajkowy turniej siatkarski w Bujnach
Prawie 60 siatkarzy amatorów wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który 15 grudnia rozegrano w Szkole Podstawowej Bujnach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat