Artykuły do tagu: Sezon

Zmiana godziny sobotniego koncertu amatorskich zespołów
Początkowo występ zaplanowany był na godzinę 16.00, jednak ze względu na wysokie temperatury, koncert został przeniesiony na godz. 10.00. Występ lokalnych artystów, który odbędzie się w miejskim amfiteatrze, to jeden z punktów zakończenia sezonu artystycznego.
Jedzenie z grilla może nam zaszkodzić?
Karkówka z grilla, kiełbasa, grillowane warzywa, już na samą myśl część osób robi się głodnych. Przecież prawie każdy uwielbia jedzenie z grilla. Jednak pamiętajmy, że do grillowania trzeba się odpowiednio przygotować, w przeciwnym razie może być bardzo niebezpieczne przede wszystkim dla naszego zdrowia. Jeżeli nie będziemy dbać o to co znajduje się na naszym talerzu, możemy doprowadzić nawet do raka jelita grubego.
Sezon grillowy rozpoczęty?
Długi weekend majowy to idealny czas, aby rozpocząć sezon grillowy. W Polsce grillować, można w dowolnym miejscu, trzeba jednak pamiętać, aby nie złamać żadnego innego prawa.
Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Gorzkowicach
Ponad 200 motocyklistów brało udział w oficjalnym otwarciu sezonu motocyklowego w Gorzkowicach. Na tamtejszej targowicy w sobotę (27 kwietnia) zorganizowano piknik motoryzacyjny.
Będzie rower miejski. Co ze ścieżkami?
Sezon rowerowy w pełni. Dobra wiadomość dla piotrkowskich cyklistów jest taka, że w lipcu prawdopodobnie pojawi się u nas rower miejski. Sprawdzamy, czy miasto planuje także utworzenie nowych ścieżek rowerowych.
W Piotrkowie sezon motocyklowy oficjalnie rozpoczęty
Motocykliści z Piotrkowa ruszyli już na ulicę. W sobotę odbyło się oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego zorganizowane przez klub Quo Vadis. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15.00 mszą świętą w kościele ojców Bernardynów. Następnie wszystkie pojazdy zostały poświęcone, a kierowcy wyjechali na paradę. Na koniec zaplanowany został poczęstunek dla wszystkich uczestników wydarzenia.
Motocykliści przejadą ulicami Piotrkowa
W sobotę (14.04 ) od godziny 15.00 mieszkańcy Piotrkowa na ulicach miasta będą mogli zobaczyć motocykle. Klub Quo Vadis zorganizuje bowiem dla wszystkich miłośników dwóch kółek oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego. Spotkanie rozpocznie się mszą świętą w kościele ojców Bernardynów.
12.10.2017 09:04
Nie pal liści!
Rozpoczyna się sezon grzewczy. Przypominamy, że Straż Miejska może sprawdzić, czym palimy w piecu. Śmieci to nie opał - przypomina komendant Jacek Hofman. Liści też nie palimy!
Sezon motocyklowy w Piotrkowie oficjalnie rozpoczęty
Kilkaset maszyn przejechało ulicami miasta. Podczas inauguracji sezonu kwestowano na rzecz Lilianki Borkowskiej, dziewczynki chorej na złośliwy nowotwór mózgu.
W sobotę rozpoczynają sezon
Piotrkowscy motocykliści rozpoczynają sezon. Na najbliższą sobotę zaplanowali więc mszę święta, paradę motocykli i festyn rodzinny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat