Artykuły do tagu: Sezam

Rozpoczęto remont DH Sezam w Piotrkowie
Dom Handlowy Sezam został tymczasowo zamknięty, wszystko przez gruntowny remont obiektu. Po zakończeniu prac przy elewacji, przyszedł czas na odnowienie wnętrza. Przebudowana będzie cała powierzchnia budynku, zarówno ta, która użytkowana jest przez stoiska PSS Społem, jak i część wykorzystywana przez innych najemców. Od czerwca w domu handlowym przy ul. Sienkiewicza pojawi się drogeria Rossmann.
Zburzyli schody przy Sezamie
Jak zapowiadali, tak zrobili – marmurowych schodów przy Sezamie już nie ma.
Nowa mini galeria handlowa w Piotrkowie
Wciąż rosnąca liczba Biedronek (i innych dyskontów) w mieście daje jej się we znaki, Spółdzielnia Społem jednak nadal mocno się trzyma, czego dowodem planowane inwestycje. I to nie byle jakie, bowiem przy Al. Armii Krajowej ma powstać mała galeria handlowa. Inwestycje nie ominą również Sezamu.
Ukradli biżuterię wartą 100 tysięcy złotych
Piotrkowscy policjanci zatrzymali włamywacza, który ze stoiska jubilerskiego w centrum handlowym „Sezam” ukradł biżuterię łącznej wartości blisko 100 tysięcy złotych. Odzyskano część skradzionego towaru i ustalono personalia drugiego podejrzewanego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat