Artykuły do tagu: Seks

Kto się boi edukacji seksualnej?
Czym się różni seks-edukatorka od edukatorki seksualnej? Czy coś może grozić nauczycielowi, który opowie nieletnim o antykoncepcji? I dlaczego tyle ostatnio mówi się o edukacji seksualnej w szkołach?
Polki zadowolone z seksu?
Od premiery „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej minęło ponad 40 lat. Przez ten czas świat się zmienił, zmienił się seks kobiet. Jak? Z najnowszego raportu „Seksualna mapa Polki” wynika, że kobiety lubią się kochać, robią to dość często i wiedzą, jak czerpać przyjemność z łóżkowych igraszek. Czy to znaczy, że nasz „seks powszedni” jest idealny? Co mówią statystyki?
Dzikie żądze w lasach pod Piotrkowem
Wystawka z biustonoszy i majtek, mężczyzna biegający nago po lesie, pary uprawiające seks, kobiety wykonujące najstarszy zawód świata - z takimi przypadkami spotykają się strażnicy leśni w okolicach Piotrkowa. Choć samo przebywanie wśród drzew i ptaków nie jest karane, to już wjazd samochodem do lasu czy zaśmiecanie spotyka się z reakcją strażników. Możemy zapłacić nawet 500 złotych.
Chciał umówić się z nieletnią na seks - zatrzymała go policja
Dyżurny policji otrzymał informację, że na terenie powiatu tomaszowskiego ma dojść do spotkania w celach seksualnych 25-latka z 14-letnią dziewczynką.
Była Katarzyna, jest Krzysztof
Kaśka nigdy nie zachowywała się, jak typowa dziewczynka. W dzień swoich urodzin nie zakładała sukienki, ale krawat. Kiedy zrozumiała, że tak naprawdę jest facetem, rozpoczęła długą walkę o swoją tożsamość. Dziś w dowodzie ma napisane Krzysztof.
Czy piotrkowianie lubią wyuzdany seks?
Film „50 twarzy Greya” bije rekordy popularności. Zdobycie biletów na seans w walentynkowy wieczór było nie lada wyczynem. Także kino w Piotrkowie pękało w szwach. Jedni mówią zarówno o książce, jak i o filmie „porno dla mamusiek”, innych to, co przeczytali czy obejrzeli inspiruje, więc biegną do seks shopu po pejcze i kajdanki.
Śledził nastolatki i onanizował się na ich oczach
Najpierw obserwował i śledził nastolatki, a następnie onanizował się na oczach nieletnich.
Sąd Najwyższy uchylił wyrok dotyczący tzw. seksafery wobec byłego posła Samoobrony Stanisława Łyżwińskiego. Sprawą ponownie zajmie się Sąd Apelacyjny w Łodzi. Ostateczny jest natomiast wyrok wobec byłego posła, dotyczący podżegania do porwania oraz kara ponad roku więzienia.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Sąd Apelacyjny uchylił wyrok w sprawie Seksafery
Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wyrok Sądu Okręgowego w Piotrkowie skazujący Andrzeja Leppera na dwa lata i trzy miesiące więzienia w tzw. Seksaferze w Samoobronie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat