Artykuły do tagu: Sejf

22.01.2019 08:20
Ostatnia taka impreza
Wielbiciele muzyki lat 80. i 90. z naszego regionu przynajmniej raz w miesiącu mieli swoją imprezę. Ale wszystko ma swój kres.
Kolejny koncert w klubie Sejf
Ci, którzy pamiętają czerwcowy Grounding Festival powinni w najbliższy piątek zajrzeć do piotrkowskiego klubu Sejf. Wystąpią zdobywcy najważniejszych nagród.
Klimatyczny koncert popularnej piotrkowskiej formacji
Niezwykle lubiana formacja BEzNut po raz pierwszy od dawna wystąpi w rodzinnym mieście. Na koncert pod nazwą "Klimatycznie" zaprasza klub Sejf w piątek 11 stycznia.
Znany piotrkowski prezenter kończy przygodę z muzyką
Kilka pokoleń piotrkowian bawiło się na imprezach, które prowadził Andrzej Ziębakowski. Pierwsze miały miejsce jeszcze w latach 80., ostatnia zbliża się wielkimi krokami.
Muzyczne zakończenie rocku w Sejfie!
Dwa pokolenia piotrkowskich muzyków spotkają się w ostatnią sobotę roku na jednym koncercie i jednej imprezie. To wszystko 29 grudnia w klubie Sejf od godziny 20.00.
Gwiazda
Agata Michalska z zespołem The Others po dłuższej przerwie wystąpi w rodzinnym mieście, rozpoczynając jesienny cykl koncertów. W piątek (28 września)zaprezentuje się w klubie Sejf.
Autor hitu lata na żywo w Piotrkowie
Autor jednego z największych przebojów tego lata "Z lewa do prawa, tak wygląda zabawa" wystąpi w Piotrkowie. Nowator będzie gwiazdą nr 1 piątkowej imprezy w klubie Sejf.
Charytatywny festyn
Pokazy fitness, aikido, jednostki strzeleckiej, konkursy z nagrodami, finał Trybunał League to tylko niektóre z atrakcji czekających na piotrkowian w sobotę 15 września. Jednak najważniejsza będzie zbiórka pieniędzy dla Marysi - Dzielnej Wojowniczki.
Młody raper na koncercie w Piotrkowie
Młody, ale tworzący już od sześciu lat raper EmTop wystąpi w ogródku piotrkowskiego klubu Sejf. Wstęp na piątkowy koncert jest bezpłatny.
Wakacyjne latino w klubie Sejf
Wakacje powoli się kończą, ale moda na latino na pewno nie. Będzie można przekonać się o tym w najbliższą sobotę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat