Artykuły do tagu: Sejf

11.07.2018 08:49
Wspomnieniowe disco
Impreza w klimacie lat 80. i 90., z największymi przebojami tamtych czasów i prezenterami znanymi z nieistniejących już dyskotek odbędzie się w najbliższy piątek. Na Pewex Party zaprasza klub Sejf.
Emocjonujące mecze w Trybunał League Piotrków
Kolejna runda piotrkowskiej ligi w Trambamule za nami. Tym razem mecze odbywały się w Ósemka Bilard Dart Pub. Na razie zawodnicy rywalizują w grupach, zwycięzców poznamy we wrześniu.
Półlitrówa znów zagrzmi
Legenda lokalnej sceny muzycznej znów zaprezentuje się przed piotrkowską publicznością. Paweł Małolepszy wraz z zespołem Grzmiąca Półlitrówa wystąpią w sobotę 7 lipca w letnim ogródku klubu Sejf.
Rozpoczęcie wakacji w rytmach latino
Na pierwszą letnią imprezę w stylu latino zaprasza szkoła tańca Timbaila. Miejsce - jak zwykle klub Sejf.
Trybunał Leauge Piotrków. II runda za nami
W piątek i w sobotę w klubie SEJF odbyły się kolejne rozgrywki w ramach TRYBUNAŁ LEAUGE PIOTRKÓW czyli Miejsko – Powiatowej Ligi Trambambuły.
Amerykański zespół zagra w Piotrkowie
Amerykański zespół Richmond Road Band wystąpi w naszym regionie. Najpierw w Piotrkowie, potem w Tomaszowie Mazowieckim.
22.05.2018 07:10
Atrakcje na Dzień Matki
Dzień Matki to nie tylko prezenty od dzieci. To także klubowe atrakcje. Kilka oferuje piotrkowski klub Sejf.
Charytatywny koncert w Sejfie
Dwa rockowe zespoły zagrają w najbliższy piątek w ogródku klubu Sejf. Wstęp na koncert grup Follow The Noise i The Pewex jest bezpłatny, ale organizatorzy będą zbierać pieniądze na szczytny cel.
Kolejne mecze w Trybunał League Piotrków
26 maja swoje rozgrywki zainaugurowała Miejsko - Powiatowa Liga Trambambuły. O zwycięstwo powalczy 13 dwuosobowych zespołów. Finał 29 września. Zawody rozgrywane będą w piotrkowskim Klubie SEJF. Kolejne mecze 15 i 16 czerwca.
14.05.2018 06:21
Hip-hop w ogródku
Ośmiu młodych hiphopowców z różnych stron Polski przyjedzie do Piotrkowa, by wystąpić na jednym koncercie. To już w najbliższą sobotę w ogródku klubu Sejf. Wstęp bezpłatny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat