Artykuły do tagu: Schody

Gmina Wola Krzysztoporska: Remont schodów w Gomulinie
Mimo zawieszenia w związku z koronawirusem wielu spraw, remonty w gminie Wola Krzysztoporska toczą się planowo. Po koniec marca rozpoczęto naprawę schodów przy Szkole Podstawowej w Gomulinie.
Zburzyli schody przy Sezamie
Jak zapowiadali, tak zrobili – marmurowych schodów przy Sezamie już nie ma.
Barierka za nisko? (interwencja mieszkańca)
Odrapane, wykruszone i ogólnie – zniszczone. W takim stanie schody na ulicy Czarnej (łącznik między Słowackiego a Narutowicza) były przez kilkadziesiąt lat. W 2014 doczekały się remontu. Ktoś jednak dostrzegł pewien problem...
Nie do wiary! Wyremontowali schody na Czarnej Drodze
Kilkadziesiąt lat czekały na remont schody na Czarnej Drodze w Piotrkowie. Prace trwały 1 dzień, a wykonano je w środę (21 maja).
Za 255 tysięcy odświeżyli klatki schodowe
Od kilku miesięcy piotrkowski magistrat prowadzi prace związane z odmalowaniem i odnowieniem klatek schodowych w budynkach należących do gminy.
Schody jak z okresu wojny. Zagrażają bezpieczeństwu?
Odrapane, wykruszone i ogólnie – zniszczone. W takim stanie są schody znajdujące się przy ciągu pieszych, który stanowi łącznik pomiędzy ulicą Słowackiego i Narutowicza. Czy zagrażają one bezpieczeństwu?
W końcu przystosują urząd dla niepełnosprawnych
Budynek byłego Urzędu Wojewódzkiego w Piotrkowie wreszcie zostanie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Niepełnosprawni nie mogą wejść do urzędu
Do redakcji „Tygodnia Trybunalskiego” trafił list zaniepokojonego piotrkowianina, który zgłasza problem braku dostępu do jednego z piotrkowskich urzędów.
Schody prowadzące do piotrkowskiego Urzędu Stanu Cywilnego są w opłakanym stanie. Takie miejsce powinno być wizytówką naszego miasta.
Piotrkowskie kamienne schodki na murze obronnym przy placu Niepodległości wybudowano w ciągu trzech dni. To bez wątpienia najszybciej wykonana inwestycja w dziejach miasta i w skali kraju. Przybliżamy jej kulisy. Ponadto wyjaśniamy, że miejskie mury obronne zburzono nie z polecenia gubernatora Kachanowa w 1867 roku, a 50 lat wcześniej...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat