Artykuły do tagu: Samoobrona

Warsztaty samoobrony dla seniorów w piotrkowskim OEA
Integrują, zachęcając do wspólnego i aktywnego spędzania czasu, stwarzają przestrzeń do zacieśniania więzi i tworzenia nowych przyjaźni. Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie posiada bogatą ofertę dla seniorów.
Mistrzyni świata w taekwon-do będzie uczyć piotrkowianki samoobrony
Marta Mysur - mistrzyni świata w taekwon-do ITF, policjantka poprowadzi w najbliższą sobotę w Piotrkowie zajęcia z samoobrony w ramach kampanii "Bezpieczna kobieta 2018".
Bezpieczna kobieta II. Trwa nabór
Trwa nabór do drugiej edycji szkolenia z samoobrony „Bezpieczna kobieta”. W tym roku organizatorzy chcą przeszkolić 35 pań. Pierwsze zajęcia rozpoczną się 17 lutego.
Andrzej Prochoń: Jestem tam, gdzie mnie potrzebują
Kilka miesięcy temu protestował w gm. Moszczenica, teraz w gm. Łęki Szlacheckie. Mówi, że jest wszędzie tam, gdzie potrzebują jego pomocy. Andrzej Prochoń - kiedyś przewodniczący Samoobrony, dziś przewodniczący Związku Rolników, Przedsiębiorców i Konsumentów był gościem czwartkowej Strefy pytań w Strefie FM.
Rusza kampania społeczna  „Bezpieczna kobieta”
Jak zejść z linii ataku, założyć dźwignię i obezwładnić napastnika – tych podstawowych technik samoobrony nauczą się uczestniczki projektu „Bezpieczna kobieta”. Kurs rozpocznie się 21 i 22 stycznia (w najbliższy weekend) w godzinach 16.00 – 18.00 (stała pora kursu) na terenie Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Punkt Informacyjny Europe Direct w Piotrkowie Filia w Sulejowie zaprasza mieszkanki Sulejowa i okolic w wieku 45+ na cykl bezpłatnych zajęć z samoobrony.
Trwa dochodzenie w sprawie sfałszowania podpisów na listach poparcia kandydata na senatora Andrzeja Prochonia.
A. Prochoń: Naród krzyczy
- Naród krzyczy: gdzie Samoobrona? Ludzie czekają na tę partię - mówił na antenie Strefy FM nowy przewodniczący tego ugrupowania - Andrzej Prochoń.
Andrzej Prochoń nowym szefem Samoobrony
Lokalny działacz z Kafaru w gminie Grabica został wybrany na przewodniczącego, podczas kongresu partii, który odbył się w weekend w Warszawie.
Pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata dla Anety K. - byłej radnej wojewódzkiej Samoobrony oraz rok i trzy miesiące w zawieszeniu na trzy lata dla Waldemara B. - byłego posła tej partii za przywłaszczenie partyjnych pieniędzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat