Artykuły do tagu: Samochod

11 września o godzinie 3.30 dyżurny piotrkowskiej komendy został powiadomiony o usiłowaniu kradzieży z włamaniem samochodu.
Dźwig o wartości 8 milionów złotych spalił się wczoraj wieczorem na krajowej „ósemce”.
“Na antenę”, “na żywioł”, z pomocą elektroniki – czyli o kradzieży aut w Piotrkowie
Auta się kradnie, ale i... dość skutecznie odzyskuje. W ciągu ostatnich dwóch lat zostały rozbite dwie grupy przestępcze trudniące się tym procederem. Odzyskano ponad 50 samochodów osobowych i dostawczych. Nasz powiat może się poszczycić największą liczbą odnalezionego mienia. Tylko w tym roku odzyskanych zostało ponad 30 samochodów na łączną kwotę ponad 360 tys. złotych.
Piotrków: Nowa luksusowa limuzyna prezydenta
Jest czarny, do setki rozpędzi się w 9,5 sekundy, osiąga prędkość maksymalną 226 km/h, wersja nadwozia - limuzyna.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 28 lat podejrzewanych o kradzież z włamaniem do samochodu.
Straż Miejska będzie karać za brudne plamy
Kierowcy zanieczyszczający piotrkowskie ulice cieknącym ze swoich samochodów olejem czy paliwem powinni mieć się na baczności.
Zlot amerykańskich samochodów w Białej
Mają charakter, duszę, wygląd, komfort, moc i to, coś, czego nie ma żaden samochód europejski - twierdzą miłośnicy samochodów amerykańskich, którzy w ubiegły weekend w Białej koło Sulejowa spotkali się, by dzielić się swoją pasją. Organizatorem zlotu był klub posiadaczy samochodów amerykańskich na portalu internetowym “RoadRunners”.
Piotrków: Ten maluch to grubsza sprawa
Od kilku dni na terenie osiedlowego boiska przy ul. Sygietyńskiego w Piotrkowie stoi fiat 126p. Nie wiadomo, kto go porzucił, ale wiadomo, że stać tam nie powinien.
Wielopoziomowy parking przy Merkurym czy w pobliżu Hali Targowej?
W wielu rejonach Piotrkowa zaparkowanie samochodu graniczy z cudem.
OSP Wolbórz ma nowy samochód.
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Wolborzu będzie jeździć nowszym wozem bojowym. Jest to samochód marki Renault Midliner M-210.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat