Artykuły do tagu: Samochod

Niszczył samochody na Placu Czarnieckiego. Był pijany
21-letni piotrkowianin odpowie za niszczenie samochodów zaparkowanych na Placu Czarnieckiego. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Sprawca był pijany.
Chcesz kupić wideorejestrator samochodowy? Dowiedz się na jakie parametry zwrócić uwagę
Wypadek, kolizja czy stłuczka to zdarzenia niezbyt przyjemne, które mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Bardzo częstym problemem jest wówczas wskazanie sprawcy, ponieważ dobrowolne przyznanie się do winy dla wielu osób jest trudne. Stąd też coraz popularniejszym rozwiązaniem jest stosowanie wideorejestratorów, dzięki którym można zyskać niepodważalny dowód zarówno dla policji, jak i firmy ubezpieczeniowej.
Cztery osobówki zderzyły się w Sulejowie (VIDEO)
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło na 413. km drogi krajowej nr 12. Około godziny 9 w Sulejowie zderzyły się cztery samochody osobowe.
W Woli Krzysztoporskiej zlikwidowali dziuplę z kradzionymi samochodami
Policja z Piotrkowa, Katowic i Czech zlokalizowała dwie dziuple samochodowe na terenie sąsiadujących ze sobą przedsiębiorstw w powiecie piotrkowskim. Funkcjonariusze zabezpieczyli podzespoły z samochodów skradzionych na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii, Czech i Słowacji. Zatrzymany w tej sprawie 27-latek dostał już zarzuty paserstwa w stosunku do mienia znacznej wartości.
Utrudnienia na drodze w Gomulinie
W sobotę około godziny 19.30 na DK74, na wysokości Gomulina, doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych.
W Korytnicy zderzyły się 4 samochody
Cztery samochody zderzyły się na 406. km drogi krajowej nr 12 na wysokości Korytnicy. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16.30
Auto nowe czy lepiej używane?
Wybór i kupno własnego samochodu-brzmi jak spełnienie marzeń. Jednak w ferworze uniesienia nie można zapomnieć o zdrowym rozsądku. Każde auto przed zakupem trzeba dokładnie sprawdzić, szczególnie jeśli mówimy o samochodzie używanym.
Stłuczka na Wolborskiej w Piotrkowie
Do zderzenia dwóch aut doszło w piątek rano na ul. Wolborskiej w Piotrkowie.
Coraz więcej samochodów w Piotrkowie
Wzrasta liczba pojazdów w Piotrkowie, na koniec 2018 roku zarejestrowanych było ich 58 tysięcy 600, w tym prawie 41 tysięcy osobówek. Było też prawie 6 tysięcy 300 ciężarówek i ponad 11 tysięcy motocykli, motorowerów i przyczep. W porównaniu do poprzedniego roku jest to wzrost o 1800 pojazdów.
3 samochody zderzyły się na DK1
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 1. W sobotę około godziny 10.30 pomiędzy Radomskiem a Kamieńskiem, na wysokości wsi Stobiecko Szlacheckie zderzyły się 3 samochody osobowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat