Artykuły do tagu: Samobójstwo

Tomaszowscy policjanci odwiedli 89-latka od próby samobójczej
Tylko czujność sąsiadki zapobiegła tragedii, do której mogło dojść w jednym z bloków mieszkalnych w Tomaszowie Mazowieckim. 89-letni mieszkaniec tego miasta chciał targnąć się na swoje życie.
Pisała w Internecie, że popełni samobójstwo
Kobieta, mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego zapowiedziała na portalu społecznościowym, że chce odebrać sobie życie. Policję zaalarmował korespondujący z nią mieszkaniec województwa małopolskiego.
Piotrków. Groził, że skoczy z dachu
28-letni mężczyzna wszedł na dach budynku przy ul. Gałczyńskiego i groził, że skoczy. Dzięki szybkiej interwencji służb nie doszło do tragedii.
Policjanci ściągnęli desperata z torów
Błyskawiczna interwencja policjantów uratowała życie 22-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa. Mężczyzna został ściągnięty z torowiska tuż przed jadącym pociągiem. Niestety jeszcze przed przyjazdem funkcjonariuszy zdążył się okaleczyć. Policjanci odebrali mu nóż, założyli opatrunek na krwawiącą rękę i przekazali załodze pogotowia ratunkowego.
W ostatniej chwili uratowali desperatkę
64-letnia mieszkanka Tomaszowa Mazowieckiego próbowała odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili zdjęli założoną na jej szyję pętlę. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Mężczyzna chciał powiesić się na słupie oświetleniowym. Natychmiastowa reakcja policjantów pomogła w uniknięciu tragedii.
Policyjny pies odnalazł chłopaka, który zamierzał popełnić samobójstwo
Dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał informację o zaginięciu 19-latka, chłopak prawdopodobnie zażył dopalacze. Rodzinie mówił o zamiarze popełnienia samobójstwa. Został odnaleziony w opuszczonym budynku w lesie, gdzie siedział na dachu. Wytropił go policyjny pies.
Zostawił list pożegnalny, wyszedł z domu...
... a zaniepokojona rodzina wezwała policję. Dzięki intensywnym poszukiwaniom prowadzonym przez mundurowych udało się zapobiec tragedii - policjanci odnaleźli 47-letniego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo.
Kolejne samobójstwo w Piotrkowie?
Ciało 26 –letniego mężczyzny znaleziono w sobotę ok. 14:00 przed jednym z bloków przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Przyczyną śmierci mogło być samobójstwo.
Podłożył ogień a później się powiesił
57- letni mężczyzna spowodował pożar we własnym domu, a później poszedł się powiesić. Sprawca zmarł, a jego rodzinie nic się nie stało.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat