Artykuły do tagu: Sad

Karolina i Kuba nadal w Piekielnej kuchni
Do Piotrkowa we wtorek wieczorem przyjechało kilku uczestników telewizyjnego programu Hell’s Kitchen. Trzeci odcinek reality show obejrzeli wspólnie z przyjaciółmi i piotrkowskimi zawodnikami programu, czyli Karoliną Sadurą i Kubą Wolskim.
Przy kościele zorganizowali zasadzkę na pedofila
Na parkingu przy kościele w Piotrkowie miało dojść do spotkania 34-letniego mężczyzny z 14-latką. Na miejscu mężczyzna zastał jednak nie dziewczynkę a policjantów.
Więźniowie słuchają Magla i disco polo
Trzy telewizory, komputer, akwarium, rybki - miło, jak w domu. Tyle, że to nie dom a Areszt Śledczy przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim. A tak wygląda siedziba więziennego radiowęzła. Jaka muzyka rządzi na Wroniej? Oczywiście disco polo.
W Radzie Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa mają konflikt
Skarga na działania przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa wpłynęła do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Skarżąca, czyli wiceprzewodnicząca Zarządu RO Kinga Kacperska, zarzuca przewodniczącemu między innymi złamanie procedur przy jej odwołaniu.
Odznaczenie From the Depths dla OSP Rozprza
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy otrzymała specjalne wyróżnienie od Fundacji From the Depths. Wyróżnienie to przyznano strażakom za ich zaangażowanie w ratowanie rozprzańskiego cmentarza żydowskiego. Uroczystość wręczenia wyróżnienia miała miejsce w Warszawie podczas Ceremonii Wręczenia Wyróżnień im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej.
Pozdrowienia od bratniego narodu
- Przekazuje pozdrowienia od bratniego Narodu Węgierskiego dla Polaków, a w szczególności dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego – tymi słowami dr Iván Gyurcsík, ambasador Węgier rozpoczął dzisiejszą wizytę u prezydenta Krzysztofa Chojniaka.
Dobiega końca termomodernizacja budynków więzienia w Goleszach w gm. Wolbórz. Na czas remontu wszystkich osadzonych trzeba było tymczasowo przenieść do innych miejsc.
Więźniowie z piotrkowskiego aresztu skarżą się na swój los
Ponad 300 skarg napisali w ubiegłym roku więźniowie przebywający w piotrkowskim areszcie. Najbardziej uciążliwe są dla nich przesłonięte okna.
Spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii
Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego oraz dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych Filii UJK zapraszają na spotkanie z byłym ambasadorem RP w Brazylii Jackiem Junoszą-Kisielewskim, aktualnie dyrektorem Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami Za Granicą.
Ambasador Izraela z wizytą w Piotrkowie Trybunalskim
W Piotrkowie i regionie gości dziś ambasador Izraela w Polsce Anna Azari. Pani ambasador przybyła na zaproszenie wicemarszałek Sejmu Elżbiety Radziszewskiej. fot. Jarek Krak/MBP Piotrków

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat