Artykuły do tagu: SP8

130-lecie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie Trybunalskim świętowali w czwartek byli i obecni uczniowie, nauczyciele i pracownicy tej najstarszej piotrkowskiej podstawówki.
SP 8 w Piotrkowie w finale konkursu
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Emilii Plater w Piotrkowie dostała się do finału konkursu PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA.
Zakończyła się gala finałowa VI konkursu poetycko-literackiego "Piszę sercem i sercem maluję". W sali widowiskowego w siedzibie stowarzyszenia Busola przy ul. Sienkiewicza spotkali się czwarto-, piąto- i szóstoklasiści nie tylko z piotrkowskich, ale także powiatowych szkół.
24.01.2015 12:22
Kolęda na zgodę?
Soliści i zespoły ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych biorą udział w X Wojewódzkim Festiwalu „Kolęda pieśnią zgody”, który rozpoczął się dziś (24 stycznia) o godzinie 9.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. 3 Maja w Piotrkowie Trybunalskim.
Nie będzie już zawilgoconych ścian w SP nr 8
Uczniowie oraz pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 8 w Piotrkowie cieszą się już większym komfortem i bezpieczeństwem, które zapewnił przeprowadzony tam remont.
Festiwal kolęd: Marysia bezkonkurencyjna
Niedziela w Miejskim Ośrodku Kultury upłynęła pod znakiem kolęd. Ponad 50 uczestników brało udział w VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL „KOLĘDA PIEŚNIĄ ZGODY”. Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat