Artykuły do tagu: SP2

Nowi partnerzy piotrkowskiego ZSP nr 2
Jednym z wyzwań, jakie stają rokrocznie przed polskimi szkołami ponadgimnazjalnymi jest przygotowywanie atrakcyjnej oferty edukacyjnej, która wpisze się zarówno w oczekiwania i potrzeby młodego pokolenia, jak i w aktualne możliwości rynku pracy. Perspektywiczne myślenie, otwartość i gotowość na zmiany to nieodzowny „pakiet startowy” nawet dla tych szkół, które szczycą się wieloletnią tradycją i są słusznie dumne z jej kultywowania.
Pierwszy mecz na wymarzonym boisku już rozegrany
Dlaczego wymarzonym? Bo boisko sportowe przy Szkole Podstawowej nr 2 w Piotrkowie to od dawna oczekiwana inwestycja, a teraz została zrealizowana jako pierwsza w ramach budżetu obywatelskiego.
To pierwsza inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego
Już niedługo rozpocznie się realizacja pierwszej inwestycji wykonywanej w ramach budżetu obywatelskiego 2015. W Urzędzie Miasta w Piotrkowie rozstrzygnięto przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Daniłowskiego.
27.11.2014 11:15
A mury runą...
Z okazji zakończenia cyklu wydarzeń o charakterze historyczno-językowym pod nazwą: „Naród bez historii jest jak człowiek bez pamięci – a mury runą ...”, które miały miejsce w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się w piątek, 21 listopada uroczysta akademia.
Uczniowie ZSP 2 na widowni 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni
Ostatni tydzień dostarczył uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 niebywałych emocji i wzruszeń. 15 września został zainaugurowany 39. Festiwal Filmowy w Gdyni, a wychowankowie ZSP Nr 2 mieli zaszczyt po raz kolejny uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Studentki z Indii, Egiptu i Hong Kongu uczą w ZSP 2
Od niedzieli (25 maja) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Dmowskiego) goszczą trzy studentki z różnych zakątków świata - Prachi z Indii, Haya z Egiptu i Colleen z Hong Kongu.
Deutsch-Wagen-Tour w ZSP nr 2 w Potrkowie
Mimo śniegu i mrozu z przysłowiową niemiecką punktualnością dotarł do celu swojej podróży Volkswagen z Krakowa. 23.01.2013 r. odbyło się spotkanie z Deutsch – Wagen – Tour w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Piotrków: Uczniowie honorowo oddali krew
Młodzi, honorowi dawcy krwi z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie nie zawiedli i tym razem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat