Artykuły do tagu: SP2

Piotrków. Festyn w ZSP 2
Rada Osiedla "Południe" , jak co roku , organizuje 12 czerwca wraz z ZSP nr 2 w Piotrkowie festyn rodzinny połączony z Dniem Dziecka .
Finaliści amerykańskiej edycji MAM TALENT w ZSP 2
We wtorek w ramach strefy SPORT pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Wolontariatu Kontakt Piotrków 2017 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie gościli Ben i Holly Crevier którzy wraz ze swoją kilkunastoosobową rodziną byli finalistami amerykańskiej edycji Mam Talent!
Więcej wystawców i odwiedzających. Drugi
Zakończył się II Piknik Nauki i Techniki "Explorer" w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie. Na kilkuset gimnazjalistów z całego regionu czekało ponad 60 wystawców i mnóstwo atrakcji.
Radio Strefa FM, portal epiotrkow.pl i Tydzień Trybunalski wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 zapraszają uczniów I klasy o profilu dziennikarskim na praktyki w redakcjach. To wszystko od września 2017 roku.
II Piknik Nauki i Techniki. Połączą się ze stacją antarktyczną
Popularna “Pioma” organizuje kolejny piknik, który odsłoni tajemnice świata czyli “Explorer”. Impreza odbędzie się 1 czerwca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie.
150 tys. euro dla ZSP nr 2 w Piotrkowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 otrzymał dofinansowanie w wysokości 150 000 euro na organizację zagranicznych praktyk zawodowych dla uczniów Technikum Budowy Maszyn im. Powstańców Śląskich w ramach programu Erasmus+. 60 uczniów szkoły wyjedzie na praktyki zawodowe do Włoch i Hiszpanii.
Uczniowie Piomy z legitymacjami SIMP
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie odbyła się wyjątkowa uroczystość. Uczniowie szkolnego koła Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich otrzymali legitymacje członkowskie.
Są dobre strony reformy oświaty?
Okazuje się, że w reformie edukacji można znaleźć choć jedną dobrą stronę, szczególnie dla nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Uczniowie z Piotrkowa konstruują samochód elektryczny
W czerwcu na ulicach Piotrkowa być może będzie można zobaczyć nietypowy kabriolet. Ma to być samochód elektryczny skonstruowany przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Prace już trwają.
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim po raz siódmy uczestniczy w projekcie Peace Cross-Cultural Understanding we współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC. Do szkoły przyjechało dwóch wolontariuszy. Jednym z nich jest Abhishek pochodzący z Indii.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat