Artykuły do tagu: SP2

Uczeń ZSP nr 2 wywalczył złoto w Zagrzebiu
Marcin Sztanderski zdobył złoty medal podczas Międzynarodowego Turnieju Świątecznego, który odbył się w stolicy Chorwacji, Zagrzebiu.
Piotrkowska szkoła w „Projekcie z klasą”
Uczniowie klasy Ib VI LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie uczestniczą w „Projekcie z klasą”. Założeniem projektu jest poznanie i doświadczenie postrzegania świata przez osoby z różnymi niepełnosprawnościami.
W szkole na Piomie oddawali krew
Zbiórkę krwi zorganizował w poniedziałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Polski Czerwony Krzyż.
Uczniowie z ZSP 2 wyjeżdżają na praktyki do Włoch i Hiszpanii
10 uczniów do Hiszpanii wyjeżdża w sobotę 4 listopada, a dzień później 9 do Włoch . Będą uczestniczyć w praktykach zawodowych w ramach programu Erasmus+. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie uzyskał na ten cel dofinansowanie w wysokości 150.000 euro.
Będą oddawać krew w ZSP 2
Honorowa akcja oddawania krwi odbędzie się już w najbliższy poniedziałek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Piotrkowie.
ZSP 2 nawiązuje współpracę ze szkołą z Rwandy
Zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim nawiązuje współpracę ze szkołą z Rwandy. W piątek placówkę odwiedził ojciec Jean-Marie Vianney Uwamungu, przeor parafii w Gahunga.
Wykonawca nie podpisał umowy. Boiska powstaną później
Modernizacje trzech boisk szkolnych realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego 2017 zostaną wykonane dopiero w przyszłym roku. Ma to związek z odmową podpisania umowy przez wykonawcę.
O agresji sowieckiej 1939 roku w ZSP 2
Dr Tomasz Szczepański z Muzeum Katyńskiego w Warszawie gościł w środę w piotrkowskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Historyk opowiadał młodzieży o agresji sowieckiej na Polskę w 1939 roku.
„Odjechany” eko-projekt uczniów z Piotrkowa Trybunalskiego. [FILM]
Na stronie Fundacji Świętego Mikołaja pojawił artykuł i film o projekcie zrealizowanym przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie. Młodzi ludzie postawili na ekologię i zbudowali elektryczny pojazd, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów, nauczycieli, mediów i mieszkańców Piotrkowa.
Gimnazjaliści! Ostatni dzwonek na logowanie
Do 21 czerwca gimnazjaliści (wkrótce absolwenci) muszą wybrać szkołę ponadgimnazjalną, do której chcieliby uczęszczać od nowego roku szkolnego. Każdy może wybrać maksymalnie trzy placówki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat