Artykuły do tagu: SP16

Powstanie nowa bieżnia przy SP 16 w Piotrkowie
Infrastruktura rekreacyjno-sportowa w Piotrkowie Trybunalskim systematycznie się poprawia. Niedługo zmodernizowana zostanie bieżnia, okalająca boiska znajdujące się przy Szkole Podstawowej nr 16. W Urzędzie Miasta ogłoszono już przetarg na realizację tej inwestycji. Oferty można składać do 18 lutego.
Szkoły świętują 100-lecie niepodległości: SP 16 i SP 2
W wielu piotrkowskich szkołach odbywają się w piątek uroczyste akademie poświęcone Świętu Niepodległości. Wyjątkową rocznicę świętują również Szkoła Podstawowa nr 16 i nr 2.
Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego 2019
Ponad 4000 głosów oddali piotrkowianie na projekty przyszłorocznego budżetu obywatelskiego. Magistrat ogłosił wyniki.
I Festiwal Naukowy w SP 16
W Szkole Podstawowej nr 16 w Piotrkowie zorganizowano w czwartek I Festiwal Naukowy. Uczniowie klas VII wykazali się swoimi umiejętnościami z nauk ścisłych, prezentując różne doświadczenia. Młodzież, poza dobrą zabawą, mogła także poszerzyć swoją wiedzę z biologii, chemii czy fizyki.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Wystawa na 800-lecie w SP 16
Kilkanaście różnorodnych kompozycji, nawiązujących do 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego i przygotowanych przez uczniów "szesnastki" w ramach projektu "Tu byli moi bliscy, tu jestem ja. Śladami naszych przodków" można podziwiać w hallu placówki.
06.03.2017 09:28
Szkoła Podstawowa nr 16 świętuje i czci swojego patrona - Polskich Olimpijczyków.
Boiska przy SP 16 już gotowe
Dwa nowe boiska przy Szkole Podstawowej nr 16 w Piotrkowie są już gotowe i oddane do użytku - zakończył się odbiór techniczny ostatniego projektu, realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016.
Pożegnanie szóstoklasistów w SP 16
To już koniec. Uczniowie szóstych klas szkół podstawowych pożegnali się ze swoimi nauczycielami, teraz pora na gimnazjum. W czwartek w Szkole Podstawowej nr 16 odbyła się okolicznościowa uroczystość.
Lekcja z kotem w SP nr 16
Fundacja Miasto Kotów zorganizowała już drugą lekcję pokazową w Szkole Podstawowej nr 16 w Piotrkowie. Tym razem wolontariusze opowiadali dzieciom o podstawowej opiece nad kotami, a także o wszelkiego rodzaju akcesoriach przydatnych w wychowywaniu kota.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat