Artykuły do tagu: SP13

Koronawirus w TPS-ie i w
I Liceum Ogólnokształcące było jedną z ostatnich szkół, do której nie dotarła jeszcze epidemia. Niestety w środę (14 października) nadeszła informacja o zdiagnozowaniu koronawirusa u ucznia pierwszej klasy.
Cukierek od Mikołaja, rózga od dzieci
Grzeczni kierowcy dostawali od Mikołaja cukierki, niegrzeczni – rózgi wręczane przez dzieci.
Pracownicy piotrkowskiego WORD-u, policjanci i strażacy zorganizowali 6 grudnia akcję „Mikołaj na drodze”. Służbom pomagały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13.
10.10.2015 10:36
Tylko dla chłopców
170 chłopców walczy o Puchar Trybunalski 2015. W hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie rozpoczął się w sobotę rano Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej.
Rywalizowali w Konkursie Ekologicznym „Szanuj Ziemię”
Kilka dni temu w SP 13 odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Szanuj Ziemię”. Tematyka konkursu związana była z powietrzem.
Drużyna z SP nr 11 najlepsza w konkursie „Piotrków Trybunalski – moje miasto”
Już po raz 27. Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie zorganizowała międzyszkolny konkurs „Piotrków Trybunalski – moje miasto”. Tegoroczna edycja miała nową formułę.
VI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
W sobotę (12 kwietnia) W Szkole Podstawowej nr 13 odbył się VI Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Szanuj Ziemię".
Trwa remont Szkoły Podstawowej nr 13. Zakończono już budowę kanalizacji deszczowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat