Artykuły do tagu: SP12

Zimowiska nie będzie. Czy rodzice odzyskają pieniądze?
Grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 12 nie pojedzie w tym roku na ferie zimowe. Wyjazd miało zorganizować biuro podróży, pieniądze na wycieczkę zostały wpłacone, ale… Kilka dni przed wyjazdem zmarł właściciel firmy, która organizuje zimowy wypoczynek.
Piłkarki ręczne z SP 12 najlepsze w województwie
Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt odbył się 7 grudnia w Łodzi. Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie wygrały turniej, zostając najlepszą drużyną żeńską województwa łódzkiego.
Opowieść wigilijna w wykonaniu uczniów SP 12
W poniedziałek po raz ostatni uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowali spektakl oparty na powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna". Przedstawienie przygotowane zostało z okazji oświatowego spotkania opłatkowego, które odbyło się w piątek 12 stycznia.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Awantura o orlika przy SP 12
Niektórzy mieszkańcy Piotrkowa nie kryją oburzenia godzinami otwarcia orlika przy Szkole Podstawowej nr 12 (ul. Belzacka). Na ogrodzeniu boiska pojawiła się kartka z godzinami otwarcia boiska w okresie od 26 czerwca do 31 sierpnia (poniedziałek-piątek: 13.00 – 20.00, w soboty i niedziele od 10.00 do 17.00). Na facebookowej grupie, skupiającej ponad 8 tysięcy piotrkowian, pojawiło się kilka krytycznych komentarzy. "Orlik powinien być otwierany skoro świt", "Porażka", "Pewnie chodzi o kasę". No właśnie... o co chodzi? Sprawdzamy.
Podążają śladami przodków
W środę w szkole podstawowej nr 12 w Piotrkowie odbyło się uroczyste podsumowanie działań związanych z obchodami jubileuszu 800-lecia miasta.
SP 12 podsumowuje obchody jubileuszu 800-lecia miasta
31 maja w Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie podsumowane zostaną działania jakie placówka wykonała w związku z jubileuszem 800-lecia miasta.
Ognisty taniec w sali sportowej SP12
Choć pogoda zdecydowanie nie zachęcała do ruszania się z domu, ci, którzy przyszli w niedzielny wieczór do Szkoły Podstawowej nr 12 z pewnością nie żałowali.
Podsumowanie „Bezpiecznego Życia” w SP 12
W Szkole Podstawowej nr 12 w Piotrkowie odbyło się w środę podsumowanie akcji „Bezpieczne Życie”.
Przypominamy o Impresjach Tanecznych
Już dziś (11 grudnia) będziemy świadkami wielkiego widowiska tanecznego. O godz. 17.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 12 w Piotrkowie rozpoczną się XII Ogólnopolskie Impresje Taneczne.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat