Artykuły do tagu: SP10

50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Rada Rodziców SP 10 zaprasza na festyn
Rada Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie wraz z nauczycielami, zapraszają na piknik szkolny, który odbędzie się 21 czerwca.
„Tolerujecie działania niezgodne z prawem!” - awantura o SP10
Radni Piotrkowa ponownie zajęli się sprawą Szkoły Podstawowej nr 10. Beata Zielonka – sekretarz tej szkoły żąda odwołania dyrektor placówki. W tej sprawie napisała nawet do Ministerstwa Sprawiedliwości.
Nie ma chętnych na budynek po SP nr 10
Nie ma chętnych na dzierżawę budynku po byłej Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Do magistratu nie wpłynęła ani jedna oferta.
Koniec procesu o mobbing w SP 10
Zakończył się proces o mobbing w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. Sąd Okręgowy przyznał (31 marca), że Beata Zielonka - była sekretarz szkoły - poddawana była mobbingowi przez ówczesnego dyrektora i wicedyrektora szkoły. Wyrok jest prawomocny.
Sprawy o mobbing w “Dziesiątce” ciąg dalszy
Sąd II instancji odrzucił wnioski dowodowe zgłoszone w apelacji przez pełnomocników Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie. To kolejny etap sprawy o mobbing, jaką SP 10 wytoczyła była sekretarz szkoły Beata Zielonka.
Sąd przywrócił do pracy byłą sekretarz Szkoły Podstawowej nr 10
Beata Zielonka - była sekretarz w Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie wygrała sprawę w sądzie pracy.
Kolejna sądowa przegrana „Dziesiątki”. Urząd nadal nie reaguje!
Kolejna odsłona sądowych potyczek Szkoły Podstawowej nr 10 w Piotrkowie Trybunalskim. Woźna zwolniona z pracy przez poprzednią dyrektor szkoły po tym, jak zeznawała na niekorzyść dyrekcji w innym procesie wytoczonym szkole o mobbing, została przez sąd przywrócona do pracy.
Mobbing w szkole. Urząd nie reaguje
W Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie dochodziło do mobbingu i nierównego traktowania.
W piotrkowskiej SP nr 10 dochodziło do mobbingu
W Szkole Podstawowej nr 10 w Piotrkowie dochodziło do mobbingu i nierównego traktowania. Tak 9 października orzekł Sąd Rejonowy w Piotrkowie po niemal półtorarocznym procesie, który szkole wytoczyła pełniąca do niedawna funkcję sekretarza szkoły Beata Zielonka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat