Artykuły do tagu: SP

Od 16 do 18 maja w Piotrkowie odbędzie się seminarium szkoleniowe Goju-ryu Karate.
Zjednoczeni Bełchatów nowym liderem piotrkowskiej klasy okręgowej. Drużyna z Bełchatowa wygrała w meczu na szczycie z KS Paradyż i prowadzi w tabeli dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań (jesienią w Paradyżu był remis 2:2). Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Andrzej Dolot.
W 11. kolejce rozgrywek piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej doszło do meczu na szczycie. Niepokonany dotychczas zespół Barwilu-Omegi zmierzył się z Haftiną. Po pierwszym kwadransie gry wydawało się, że lider wygra. W Haftinie gra jednak skuteczny Rafał Sobierski. Jego dwa celne strzały plus trafienie Rafała Michalskiego dało wiceliderowi zwycięstwo 3:2.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim przypomina przedsiębiorcom, prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia II raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Faworyt meczu Stal Głowno - Concordia Piotrków mógł być tylko jeden. Concordia walczy o awans do pierwszej ligi, a gospodarze to najsłabszy zespół trzeciej ligi. Zespół, który dotychczas wywalczył tylko cztery punkty. Z 24 rozegranych spotkań przegrał aż 22, raz tylko wygrał i raz zremisował.
Korty tenisowe na “Budkach” i Bugaju? Nowe plany miejskich władz, czy też spojrzenie wstecz, w historię białego sportu nad Strawą? Przez szereg lat tenis ziemny w Piotrkowie zaliczany był do sportów elitarnych, bowiem na tę grę pozwolić sobie mogli tylko najbogatsi...
W pierwszym meczu o piąte miejsce w ekstraklasie szczypiornistek Piotrcovia przegrała z Finepharmem-Carlos Jelenia Góra 30:35 (14:17). Było to spotkanie błędów. Obie drużyny popełniły ich wiele. Mnożyły się niecelne podania i rzuty, a także przejścia linii koła przy rzutach. Mniej błędów popełnił zespół z Jeleniej Góry i wywiózł tym samym z Piotrkowa pięciobramkową zaliczkę przed rewanżem.
W meczu 24 kolejki Concordia jedzie do Głowna by tam zmierzyć się z miejscową Stalą. Gospodarze tego meczu zajmują ostatnie miejsce w tabeli.
Wynik dwumeczu Piotrcovia - Finepharm da odpowiedź na pytanie: czy sezon 2007/08 był dla drużyny z Piotrkowa bardzo nieudany czy tylko nieudany? W sobotę o godz. 18:00 aktualne jeszcze wicemistrzynie Polski zagrają w hali "Relax" z piątym po rundzie zasadniczej Finepharmem Jelenia Góra. Stawką jest piąte miejsce. Plany włodarzy klubu z Piotrkowa były jednak zupełnie inne: celowano w złoty medal...
Bogusławice: Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich
W Bogusławicach rozpoczęły się Zawody Ogólnopolskie w Skokach przez Przeszkody - XVII Memoriał Barbary i Andrzeja Osadzińskich. Do 16-stu konkursów zgłoszono 175 koni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat