Artykuły do tagu: S8

4 osoby ranne w wypadku na S8
Cztery osoby ranne, trzy rozbite samochody - to bilans wypadku do którego doszło w piątek wieczorem na ekspresowej „ósemce” w Proszeniu. Droga w kierunku Warszawy jest zablokowana.
Zderzenie na S8. Zablokowany jeden pas ruchu
Przed godziną 11 na drodze S8 pod Piotrkowem doszło do wypadku. Zderzyły się samochód ciężarowy i osobówka.
Na S8 pojawią się food trucki?
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na dzierżawę części terenów MOP-ów, czyli Miejsca Obsługi Podróżnych, w celu prowadzenia małej gastronomii z obiektu mobilnego. Niewykluczone, że na drodze ekspresowej S8 pojawią się punkty gastronomiczne w postaci food trucków.
Kobieta zginęła na „gierkówce”
42-letnia mieszkanka województwa lubelskiego zginęła w wypadku do jakiego doszło w poniedziałek ok. 10:10 na S8 w okolicy Wolborza. Kobieta próbowała przejść przez „gierkówkę”.
Wypadek na S8. Śmierć na miejscu...
Śmiertelny wypadek na drodze S8 na odcinku pomiędzy miejscowościami Lubochnia i Czerniewice. Doszło tam do zderzenia auta osobowego i busa.
Jedna osoba ranna w wypadku na S8 [ZDJĘCIA]
Na trasie S8 pod Piotrkowem doszło około północy do wypadku. Ciężarówka uderzyła w bariery.
Wypadek na S8, ranne dzieci
Na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem. Ranne są 4 osoby, w tym dzieci.
15.02.2017 16:07
W piątek zamknięta S8
W najbliższy piątek od 4:00 nieprzejezdna będzie droga S8 na odcinku od węzła Babsk do węzła Kowiesy w kierunku Warszawy. W tym miejscu Prokuratura Okręgowa w Łodzi, przeprowadzić ma tzw. eksperyment procesowy związany z wypadkiem posła Rafała Wójcikowskiego. Utrudnienia potrwać mają przez 3 godziny - czytamy w komunikacie GDDKiA
09.02.2017 11:45
Kraksa tirów na S8
Utrudnienia na drodze S8 na wysokości Meszcz, pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Wschód a Polichnem. Około 11. zderzyły się tam dwie ciężarówki.
Wypadek na S8, dwie osoby ranne
We wtorkowe południe na drodze S8 przy zjeździe na Studzianki miał miejsce wypadek drogowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat