Artykuły do tagu: Słok

Złodzieje gokartów w rękach policji
Bełchatowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 27 lat, którzy ukradli rowery gokartowe o wartości 1000 złotych. Sprzęt w stanie nienaruszonym powrócił do właściciela, a mężczyźni usłyszeli już zarzut kradzieży.
Na Słoku też kąpali się w przeręblu
Bełchatowskie morsy także w ten weekend zażyły zimnej kąpieli. W samo południe w niedzielę, 10 stycznia, sześciu śmiałków zanurzyło się w lodowatych toniach sztucznego zbiornika Słok. Ich kąpiel trwała kilka minut.
Budują szlak rowerowy Słok – Góra Kamieńsk
Trwają prace przy budowie powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk.
Rowerem ze Słoku na Górę Kamieńsk
Prawdopodobnie już w wakacje rowerzyści będą mogli korzystać z nowego powiatowego szlaku rowerowego na odcinku Słok – Góra Kamieńsk. Bełchatowskie starostwo ogłosiło przetarg na wykonanie trasy.
Na Słoku nie będzie już kąpieliska
Miłośnicy letnich kąpieli o pływaniu na bełchatowskim „Słoku” będą musieli zapomnieć. Właściciel ośrodka podjął niespodziewaną decyzję - kąpielisko będzie nieczynne. Na plaży postawiono już znak „Zakaz kąpieli i korzystania z pomostu”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat