Artykuły do tagu: Sławomir

Czy szkoły w Piotrkowie są przygotowane na rozpoczęcie roku?
1 września nauczyciele i uczniowie wracają do szkół. Czy wiadomo jak będzie wyglądać nauka w piotrkowskich placówkach?
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi został generałem
Zawiadujący także piotrkowskimi policjantami Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, Sławomir Litwin, został mianowany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na stopień generalski. Otrzymał awans ze stopnia inspektora na nadinspektora.
Tournée Sławomira po regionie trwa
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego mieli w ostatnich tygodniach wiele okazji do tego, by podziwiać występy Sławomira i jego żony Kajry. Po występach w Gorzkowicach, Sulejowie i Woli Krzysztoporskiej przyszedł czas na Tomaszów Mazowiecki i powiat tomaszowski.
11.08.2018 21:51
Sulejów się bawił
Do Sulejowa przyjechali w sobotę nie tylko mieszkańcy naszego regionu, ale zatrzymywali się tam także przejeżdżający DK 12 kierowcy z całego kraju, jedni i drudzy chyba nie żałowali, bo Sławomir, który rozpoczął swój koncert o 17.30 zabawił i starszych i młodszych. Oprócz niego na scenie, która stanęła na sulejowskiej polance z okazji dni tego miasta i gminy, wystąpili także Lord i Kombii.
Kombii i Sławomir w Sulejowie
Sławomir, Kombii i Lord – takie gwiazdy wystąpią podczas zbliżających się Dni Sulejowa. - Zapraszamy na wyjątkowe multimedialne show, jakiego w Sulejowie jeszcze nie było! Już w najbliższą sobotę, magiczna Polanka przeżyje kolejne muzyczne zatrzęsienie – zapraszają organizatorzy.
04.06.2018 06:07
Cześć, tu Sławomir!
„Cześć, tu Sławomir” – tak kilkutysięczną publiczność zgromadzoną w Woli Krzysztoporskiej powitał Sławomir Zapała, który z żoną Kajrą i zespołem przyjechał, by 2 czerwca zaśpiewać podczas Święta Gminy.
Sławomir show w Gorzkowicach [Video]
Co najmniej kilka, a może nawet kilkanaście tysięcy osób i to pomimo opadów deszczu przybyło w sobotę do Gorzkowic na koncert jednego z najpopularniejszych obecnie polskich muzyków, Sławomira Zapały, który wystąpił z okazji XI Dni Gorzkowic i Powiatowego Dnia Strażaka. Po występie naszym reporterkom udało się porozmawiać z artystą i jego żoną Kajrą.
Rozpoczęły się Dni Gorzkowic
Gmina Gorzkowice świętuje w tym roku po raz jedenasty. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców są występy lokalnych artystów, stoiska z regionalnymi przysmakami i wesołe miasteczko. Gwiazdą wieczoru jest Sławomir!
Sławomir również w Gorzkowicach
To będą kolejne niezapomniane Dni Gorzkowic. 2 i 3 czerwca zapraszamy na stadion sportowy przy ulicy Cmentarnej. Gwiazdą tegorocznych XI Dni Gorzkowic będzie Sławomir! Na scenie wystąpią również Joanna Bartel, Terno Roma, Top Girls i Sebii. Koncertom towarzyszyć będzie festiwal lodów, wystawa produktów lokalnych i wesołe miasteczko.
Wola Krzysztoporska zaprasza na koncert Sławomira
„Miłość…” i dobra zabawa nie tylko w Zakopanem, ale i w Woli Krzysztoporskiej. Już 2 czerwca przebój Sławomira usłyszymy podczas Święta Gminy 2018, które w Woli Krzysztoporskiej trwać będzie dwa dni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat