Artykuły do tagu: Sława

Weterynarz z Piotrkowa poprowadzi program w TVP1 (AKTUALIZACJA)
Łukasz Gliszczyński, weterynarz jednej z piotrkowskich przychodni dla zwierząt poprowadzi program popularnonaukowy poświęcony kotom w telewizji TVP.
Zmiana na stanowisku skarbnika Piotrkowa
Wiesława Łuczak nie będzie już zarządzać finansami Piotrkowa. Po ponad 17 latach pracy w magistracie przechodzi bowiem na emeryturę. Na stanowisku skarbnika miasta zastąpi ją Izabela Wroniszewska. Odpowiednie uchwały podjęła w środę Rada Miasta.
KS Paradyż mistrzem okręgu piotrkowskiego
XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Seniorów na szczeblu Delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim odbył się w sobotę, w hali sportowej w Wolborzu. Zwyciężył KS Paradyż.
Pięciu "klasyków", reprezentujących Polskę wywalczyło medale podczas 62. Memoriału Władysława Pytlasińskiego. Złoty medal zdobył jednak tylko jeden zapaśnik - Mateusz Bernatek, zawodnik piotrkowskiego AKS.
Kto zostanie piłkarskim mistrzem okręgu?
XVIII Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Zdzisława Bińka, będący jednocześnie Mistrzostwami Okręgu Piotrkowskiego Seniorów odbędzie się w sobotę, 26 stycznia w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Wolborzu. Będzie tam rywalizować osiem drużyn, reprezentujących okręg piotrkowski na różnych szczeblach rozgrywek.
XI Memoriał Mieczysława Jędrzejczyka
To będzie już XI turniej poświęcony byłemu, długoletniemu prezesowi, trenerowi i działaczowi LKS Wola Krzysztoporska. Memoriał, w którym będą rywalizować chłopcy z rocznika 2007 i młodsi odbędzie się 24 lutego Hali Sportowej przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Woli Krzysztoporskiej.
Upamiętniono gen. Stanisława Burzę - Karlińskiego
W Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pociesznej Górce w gm. Łęki Szlacheckie uroczyście odsłonięto tablicę upamiętniającej pierwszą potyczkę oddziału Armii Krajowej pod dowództwem gen. Stanisława "Burzy" Karlińskiego w 1943 roku z wojskami niemieckimi.
Biegowy jubileusz w Tomaszowie
Ponad 1000 osób wzięło udział w 35. Jubileuszowym Tomaszowskim Biegu im. Bronisława Malinowskiego, jego uczestnicy ścigali się na trzech dystansach: 1500 m, 3 km i 10 km, wśród nich m.in. mistrzyni świata w maratonie z Tokio Wanda Panfil
Jeszcze zdążysz się zapisać
To będzie jedno z największych sportowych wydarzeń w regionie. Już za kilka dni odbędzie się 35. Jubileuszowy Tomaszowski Bieg im. Bronisława Malinowskiego. 4 września uczestnicy imprezy zmierzą się na trzech dystansach: 1500 m, 3 km i 10 km. Udział w zawodach zapowiedziała m.in. mistrzyni świata w maratonie z Tokio Wanda Panfil. Do biegu głównego będzie można zapisać się na miejscu w dniu imprezy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat