Artykuły do tagu: Rzecznik

Rzecznik patentowy w Warszawie - zaufaj najlepszym
Rzecznik patentowy w Warszawie przez lata swojej działalności na polskim rynku spełnił wygórowane oczekiwania wielu klientów, których opinie są dowodem na to, że Ty również nie masz się czego obawiać. Zastrzeżenie znaku towarowego, rejestracja marki czy ochrona prawna znaku towarowego nie będzie już problemem. Doskonale zgrana i doświadczona grupa specjalistów zadba o wszystkie problemy, które stawia przed tobą Urząd Patentowy.
Rzecznik patentowy - 2 sytuacje, w których może się przydać jego wsparcie
Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie podjąć działania w zakresie ochrony oznaczeń przedsiębiorstwa lub też niektórych pomysłów dotyczących określonych rozwiązań. Przydatny może okazać się tutaj rzecznik patentowy i jego wsparcie w procesach związanych ze zgłoszeniem określonych znaków towarowych lub też patentów. Warto wiedzieć o tym, że w tego rodzaju czynnościach skorzystać można z pomocy profesjonalistów.
Piotrkowianin wyróżniony za walkę przeciwko przemocy wobec kobiet
Dawid Ciżewski, szef "Pokolenia IDEA" został wyróżniony przez dr Sylwię Spurek - zastępcę RPO ds. Równego Traktowania. Spurek, od lat zaangażowana w walkę o prawa kobiet (coroczna akcja "16 dni przeciwko przemocy" czy "Trzymam stronę kobiet"), doceniła piotrkowianina za działania przeciwko przemocy doświadczanej przez Polki oraz o walkę o prawa kobiet.
Czy wolno fotografować w sklepie?
Sprzedawcy w wielu piotrkowskich sklepach nie pozwalają fotografować produktów, ich cen, a także skanować kodów kreskowych. Czy mają do tego prawo?
Nie każdy dostał wymarzony prezent...
Co zrobić, jeśli pod choinką znaleźliśmy nietrafiony prezent? Zapytaliśmy o to miejskiego rzecznika konsumentów w Piotrkowie Trybunalskim - Bartłomieja Krasińskiego. Jak się okazuje na ogół można zwrócić towar, ale musimy pamiętać o kilku zasadach.
Nietrafiony prezent? Rzecznik konsumentów radzi
Boże Narodzenie coraz bliżej, już za chwilę zacznie się szał kupowania świątecznych prezentów. Te często bywają nietrafione. Czy można oddać towar do sklepu jako przyczynę podając jedynie, że „mamie nie spodobał się… na przykład sweter (a nie daj Boże, telewizor plazmowy...)”?
Piotrkowianie spotkają się z Rzecznikiem Praw Obywatelskich
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar spotka z mieszkańcami województwa łódzkiego. Spotkania dotyczyć będą najważniejszych problemów dostrzeganych przez mieszkańców i organizacje społeczne. Konsultacje będą odbywały się w Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim i Łodzi.
Namawiają do podpisywania umów. Rzecznik konsumentów ostrzega!
Z informacji przekazanych przez mieszkańców wynika, że na terenie Piotrkowa Trybunalskiego pojawili się przedstawiciele firmy, która zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu.
Ostrzeżenie dla konsumentów
Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega przed nieuczciwymi praktykami ze strony właściciela kilku portali. Warto przeczytać.
Dostajesz zbyt wysokie rachunki? Uważaj na płatne SMS-y!
Do twojego rachunku telefonicznego doliczane są dodatkowe opłaty? Być może aktywowałeś usługę SMS Premium. Są to wiadomości o podwyższonej płatności, czyli płacimy za nie więcej niż standardowo ustalona stawka w cenniku operatora. Co ważne, opłaty pobierane są zarówno za wysyłanie, jak i odbieranie takich wiadomości.

fot. tech.wp.pl

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat