Artykuły do tagu: RynekPracy

W Piotrkowie brakuje młodych do pracy
Pracodawcy w całym kraju mają problem ze znalezieniem młodych osób do pracy. Młodzi zazwyczaj szukają zatrudnienia w dużych miastach, a nierzadko rezygnują z zatrudnienia, bo... jest to nieopłacalne. Zainteresowania podjęciem pracy nie wykazują zwłaszcza młode matki, które pobierają chociażby 500+.
W Piotrkowie praca szuka bezrobotnego
Potrzeba, i to od zaraz, ludzi do pracy. Warunki są dwa: dwie zdrowe ręce i motywacja Z tym drugim jest trochę gorzej, a właściwie na tyle źle, że agencja pracy tymczasowej w Piotrkowie nie może znaleźć 250 chętnych do pracy osób. - Bezrobocie w mieście wynosi ponad 12%. Gdzie są ci ludzie? - pyta szef agencji.
Jest praca! W magazynach
W styczniu było źle, dziś jest trochę lepiej. Stopa bezrobocia zarówno w kraju, jak i w Piotrkowie co prawda spadła o ok. 2 punkty procentowe, ale i tak jest dwucyfrowa, czyli wysoka. Nic się nie zmienia, jeśli chodzi o wolne miejsca pracy. Jeśli jesteś ślusarzem, spawaczem czy kierowcą, na pewno nie zginiesz.
Wszystko o lokalnym rynku pracy, czyli Dzień Kariery 2014
30 wystawców i tłum zainteresowanych lokalnym rynkiem pracy. O godz. 10.00 w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęły się XVI Targi Pracy - Dzień Kariery 2014.
Zaplanuj swoją karierę! W środę Targi Pracy
W środę (21 maja) w godzinach 10.00 - 14.00 w auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 114/118) odbędą się XVI Targi Pracy - Dzień Kariery 2014.
Austriacy zainwestują w Bełchatowie 52 mln dolarów!
Bełchatowski Sempertrans będzie się rozbudowywał. 27 maja nastąpi uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowe centrum operacyjne zakładu.
Austriacy zainwestują w Bełchatowie 52 mln dolarów!
Bełchatowski Sempertrans będzie się rozbudowywał. 27 maja nastąpi uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod nowe centrum operacyjne zakładu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat