Artykuły do tagu: Rozrywka

Krzysztof Zanussi - jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, będzie dziś gościem Festiwalu „Nadzieja”.
Koncertem ELENI rozpocznie się VI Ogólnopolski Festiwal Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej NADZIEJA. Festiwal potrwa trzy tygodnie.
Program Dni Piotrkowa 2009  ( 5 - 7 czerwca)
Gwiazdami tegorocznych Dni Piotrkowa będą grupa FEEL (7 czerwca) i zespół ABBA FAMILY (6 czerwca). Zabawie z okazji święta miasta towarzyszyć będzie III Jarmark Trybunalski i Bieg Piotrkowski.
Oddział Zamknięty, EastWest Rockers i Hurt to gwiazdy tegorocznych Juwenaliów, które odbędą się w dniach 7-8 maja w miejskim Amfiteatrze. Organizatorem jest Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim.
Wczorajsza niedziela była ostatnim dniem zabaw na miejskim lodowisku. Łyżwy muszą poczekać do następnej zimy. Sztuczne lodowisko przyniosło w tym sezonie dochody w wysokości ponad 110 tys. zł.
Piotrków: Grupa airsoftowa Polish Marine Corps
Można ich spotkać w pobliskich lasach lub starych opuszczonych budynkach. Wyglądają jak żołnierze słynnej amerykańskiej piechoty morskiej Marines, a każdy z nich ma replikę prawdziwej amerykańskiej broni. O kim mowa? O piotrkowskiej grupie airsoftowej Polish Marine Corps.
Dni wolne od lekcji niekoniecznie muszą należeć do nudnych. Bogatą ofertę dla uczniów z piotrkowskich szkół przygotowały ośrodki z terenu naszego miasta.
Komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza dzieci i młodzież ze środowiska lokalnego na ferie zimowe. Zajęcia w ramach ferii odbywać się będą na terenie hufca, ul. Przemysłowa 25 w dniach 26-30.01.2009 i 02-06.2009 roku w godzinach 10.00-14.00.
Piotrków: Nowy rekord zbiórki WOŚP
Po raz kolejny został pobity rekord zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piotrkowie i okolicach. Zebrano 132 tys. złotych, czyli o 27 tys. więcej niż w ubiegłym roku.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w trzech punktach Piotrkowa : Amfiteatrze Miejskim, na parkingu przy Centrum Handlowym Muszkieterowie i ul. Michałowskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat