Artykuły do tagu: Rozrywka

Dla osób które okres świąteczny zamierzają spędzić aktywnie to z pewnością ważna wiadomość. Podajemy godziny otwarcia obiektów rekreacyjnych, które znajdują się w Piotrkowie.
Zapowiadane na 7 listopada otwarcie sztucznego lodowiska zostało przesunięte na 16 listopada.
2 listopada o godzinie 18:00 PSJ Degress oraz Galeria Off zapraszają na drugie Piotrkowskie Zaduszki Jazzowe, które rozpocznie odegranie na Rynku Trybunalskim tematu "When The Saints Go Marching In". Następnie przeniesiemy się w gościnne mury Gospody Szwejk.
Recital zespołu Rzeszów Klezmer Band, galeria fotografii archiwalnej, koszerne dodatki gastronomiczne i wiele innych atrakcji czeka wszystkich tych, którzy 24 października o godzinie 19:00 przyjdą na ulicę Szewską w Piotrkowie.
Jesienny Jarmark Regionalny (24 - 31.10.2008)
Loty balonowe, jazda na quadach czy pokazy samochodowe - to tylko przykładowe atrakcje Jesiennego Jarmarku Muszkieterów.
Najlepsze były lokalne smaczki. Dla nas "The Best of The Best" to fragment programu Tomka Jachimka o piotrkowskim stadionie.
17 października (piątek) o 19:30 na scenie klubu Starówka (ul. Łazienna-Mokra 1) zaprezentuje się MAINSTREET QUARTET.
Piotrkowskie Towarzystwo Muzyczne oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie zapraszają na kolejny koncert z cyklu „Piotrkowskie Wieczory Muzyczne”.
VI Trybunały Kabaretowe <b>(16 -  19 października 2008)</b>
To już VI edycja piotrkowskich Trybunałów Kabaretowych. Po raz kolejny nie zabraknie gwiazd. Wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret HRABIA czy Tomasz Jachimek. Tegoroczne Trybunały odbędą się od 16 do 19 października w Miejskim Ośrodku Kultury.
Gwiazda na miarę możliwości
Kiedy wygrywała program "Big Brother", wydawało się, że to początek, ale jednocześnie koniec jej medialnej sławy. Że nacieszy się nią przysłowiowe piętnaście minut i tyle. Że nie ma żadnych predyspozycji, aby stać się prawdziwą gwiazdą, że nie potrafi śpiewać, nie umie tańczyć, a inteligencją i urodą na kolana nie rzuca. Stało się inaczej. O piotrkowiance Joli Rutowicz wciąż bardzo głośno. Może nawet coraz głośniej. O sukcesie Jolanty z Piotrkowa w programie "Big Brother" pisaliśmy prawie rok temu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat