Artykuły do tagu: Rozmowa

Pisarz Jakub Ćwiek gościem MBP
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zorganizuje spotkanie online z Jakubem Ćwiekiem - pisarzem, stand-uperem oraz scenarzystą. Rozmowę z nim przeprowadzi Agnieszka Włoka, a przysłuchiwać się jej może każdy.
Uważaj na podejrzane telefony. Znów próbują wykraść dane
Izba Administracji Skarbowej w Łodzi ostrzega przed kolejnymi próbami wyłudzania danych osobowych. Oszuści próbują wykraść je drogą telefoniczną.
Oszukana metodą na... kody do doładowań telefonów
700 zł padło łupem oszusta, który udawał serwisanta firmy obsługującej terminale z doładowaniami. W rozmowie telefonicznej z ekspedientką jednego ze sklepów znajdujących się na terenie powiatu opoczyńskiego sprawca wyłudził kody do doładowań na telefony komórkowe.
Posluchaj rozmów z kandydatami na prezydenta Piotrkowa
W Strefie FM prowadziliśmy dwutygodniowy cykl wyborczy, w którym rozmawialiśmy z kandydatami na radnych miejskich, powiatowych i wojewódzkich oraz kandydatami na prezydenta Radomska i Piotrkowa. Poniżej prezentujemy zapis rozmów z kandydatami ubiegającymi się o fotel prezydenta Piotrkowa.
Rozmowa kwalifikacyjna – jak się do niej przygotować?
Przejrzałaś już tyle różnych ogłoszeń, w końcu się udało – idziesz na rozmowę kwalifikacyjną. Jak się do niej przygotować? Co mówić? Nie martw się, w naszym artykule przygotowaliśmy dla ciebie kilka porad, które na pewno okażą się pomocne. Rozmowa kwalifikacyjna to ważny element rekrutacji, o ile nie najważniejszy. To moment, w którym masz możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony.
Na czym polega prawdziwa magia Bożego Narodzenia? Już od początku grudnia jesteśmy bombardowani świątecznymi piosenkami i reklamami, kuszeni wyjątkowymi promocjami w centrach handlowych, a przez to przestajemy się skupiać na tym, co najważniejsze. O komercjalizacji Bożego Narodzenia rozmawialiśmy z ojcem Gracjanem Kubicą, gwardianem klasztoru Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim.
Boże Narodzenie według przedszkolaków
Wydaje się, że na temat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia powiedziano już wszystko. Jednak najciekawsze zawsze jest to, jak postrzegają je dzieci. Przecież to najmłodsi najbardziej oczekują pierwszej gwiazdki na niebie i z ciekawością zerkają na zgromadzone pod choinką prezenty.
Trybunały Uśmiechu 2017 rozpoczęte
Spotkaniem autorskim z Krzysztofem Jaślarem rozpoczęły się w czwartek Trybunały Uśmiechu 2017. To już 15. edycja wydarzenia pełnego zarówno teatru, muzyki jak i dobrego humoru.
„Nie jestem kucharzem. Po prostu kocham gotować”
Brał udział w popularnym programie „Hell’s Kitchen”, prowadzi swoje bistro, organizuje warsztaty kulinarne, ale zaznacza, żeby nie nazywać go kucharzem. - Jestem człowiekiem, który uwielbia gotować – mówi Kuba Wolski, który przy okazji opowiedział nam co nieco o świętach, pasji do gotowania i działalności charytatywnej.
Czy z dziećmi rozmawiać o śmierci?
Listopad to taki miesiąc, w którym szczególnie mocno wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli. Ale - jak się okazuje – nie bardzo potrafimy rozmawiać o śmierci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat