Artykuły do tagu: RozkładJazdy

Zmiany w rozkładzie jazdy trzech linii komunikacji miejskiej
Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Piotrkowie 4 kwietnia wprowadzone został zmiany w rozkładzie jazdy linii 1,4 i 8.
Zmiany w rozkładzie jazdy na święta
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy na czas świąt wielkanocnych.
Dwa nowe przystanki i zmiany w rozkładzie jazdy MZK
Dwa nowe przystanki komunikacji miejskiej pojawiły się na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, dzięki temu autobusy MZK wreszcie dotrą do południowo-zachodniej części miasta, czyli do piotrkowian, którzy mieszkają przy ul. Energetyków, Dmowskiego, Malinowej czy Nałkowskiej.
Jak będą kursowały autobusy MZK?
Od piątku zmienia się organizacja ruchu w mieście. Powodem są oczywiście Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej i wtorkowy piknik NATO. W związku z tym zmienią się również trasy kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.
Rozkład jazdy MZK przed, w trakcie i po świętach
Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku autobusy komunikacji miejskiej kursować będą następująco:
Jakie zmiany w rozkładzie kolejowym?
Od najbliższej niedzieli wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy na kolei. Przewozy Regionalne zapewniają, że w okolicach Piotrkowa i Radomska zmiany są niewielkie.
Czy piotrkowianom podoba się nowy rozkład jazdy MZK?
Dwa dodatkowe autobusy, kilku kierowców więcej, nowa linia. Od miesiąca w Piotrkowie funkcjonuje nowy rozkład jazdy miejskich autobusów. Czy mieszkańcy są zadowoleni z wprowadzonych zmian?
Od niedzieli nowy rozkład jazdy MZK
Piotrkowianie, od niedzieli (10 stycznia) w mieście obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Ma on zniwelować opóźnienia w kursowaniu autobusów. Zmiany wprowadzono na podstawie uwag i wniosków ze strony pasażerów. Dotyczą większości linii.
Świąteczny rozkład jazdy autobusów
W okresie świąt Bożego Narodzenia autobusy Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Piotrkowie będą kursować inaczej niż zwykle.
MZK w Piotrkowie wprowadza zmiany w rozkładzie jazdy
Zmodernizowany rozkład zacznie obowiązywać od najbliższej niedzieli, 23 sierpnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat