Artykuły do tagu: Rozbiórka

Wiadukty przy
Zakończyło się wyburzanie wiaduktu łącznicy na węźle Piotrków Trybunalski Zachód, po których odbywał się ruch z Warszawy w kierunku Katowic. Przez weekend ruch w tym miejscu był niemożliwy, a kierowcy musieli poruszać się wyznaczonymi objazdami. Przedstawiciele GDDKiA spotkali się w sobotę (30 listopada) z dziennikarzami, by zaprezentować postęp prac.
26.09.2019 11:15
Co z nową halą Relax?
Zgodnie z zapowiedziami w 2019 roku miała rozpocząć się rozbiórka hali Relax, a w jej miejsce miał już powstawać nowy obiekt. Zwieńczenie prac zaplanowano na 2020 rok. Co obecnie dzieje się w sprawie budowy nowej hali Relax?
19.10.2016 20:19
Demolka trwa
Wyburzanie budynku po kinie Hawana trwa już ponad tydzień.
Rozbiórka Hawany rozpoczęta
Potrwa od kilku dni do nawet miesiąca. W poniedziałek rozpoczęła się rozbiórka budynku po kinie Hawana w centrum Piotrkowa.
Budynek przy Przedborskiej rozebrany
Budynek przy ulicy Przedborskiej, który był wyłączony z użytkowania, został już rozebrany.
Gruzy przy wieży ciśnień
Odstraszający budynek w bezpośrednim sąsiedztwie piotrkowskiej wieży ciśnień poszedł do rozbiórki.
Od ponad 30 lat straszą swoim wyglądem przejeżdżających obok kierowców. Ale już niedługo się to zmieni.
Powiat zrobi porządek z ruinami
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bełchatowie wystąpił do urzędów gmin z terenu powiatu bełchatowskiego z wnioskiem o przekazanie informacji na temat złego stanu technicznego obiektów budowlanych zlokalizowanych na ich terenie.
Rozbierają hale przy Żeromskiego
Olbrzymie hale produkcyjne po byłych zakładach Mag-Rysu (a wcześniej Fanaru) w Zelowie do rozbiórki. Taką decyzję podjął Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bełchatowie.
Do rozbiórki nie mogli używać ciężkiego sprzętu
Rozbiórka kamienicy przy ulicy Starowarszawskiej 27 w Piotrkowie dobiega końca. W tym roku wyburzenie żadnej miejskiej kamienicy nie spowodowało chyba tak dużych kontrowersji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat